Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

Piękny, nowoczesny hotel z odremontowanymi pokojami. Warto dopłacić do widoku na ocean. Restauracja główna z tarasem z widokami zapierającymi dech :) jedzenie, smaczne, duży wybór.
Poniżej hotelu promenada z niewielkimi knajpkami. Dobre połączenie autobusowe z centrum Funchal.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, karoo_pe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grupo C, Gestor, Baia AzulOdpowiedź udzielona 8 kwietnia 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za wybranie Baía Azul hotel. Jest nam bardzo miło z powodu tak wysokiej oceny. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana oczekiwania.
Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel polecam każdemu !!! Piękne wnętrze, przemiła obsługa. W ofercie miałam tylko śniadania (wiec nie wiem
jak z reszta posiłków) ale były najlepsze jakie jadłam! Szwedzki stół- ale wszystko co kto lubi. Dosłownie wszystko i to dobrej jakości. Do tego wino musujące :) widok z hotelu cudowny! Bus do centrum jeździ 4 razy dziennie. Miał być płatny ale nie był :) jedzie się
Z 5 min. Cudowna okolica pełna restauracji. Niedaleko - 5-7 min drogi wielkie centrum handlowe plus wielki spożywczy. Świetna lokalizacja i hotel !

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, JuliaJ2032
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Miguel G, Front Office Manager, Baia AzulOdpowiedź udzielona 4 listopada 2018

Drogi Gościu,

Bardzo dziękuję za pobyt w Baía Azul na wakacje na Maderze.
Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania w każdy możliwy sposób. Jest to dla nas motywacja do codziennego ulepszania.
Mamy nadzieję, że zabrałeś dobre wspomnienia z powrotem do domu i czekasz na swoją wizytę w przyszłości.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Baia Azul - pokój bardzo wygodny, czysty, komfortowo wyposażony, z przepięknym widokiem na ocean. Przepyszne śniadania. obsługa bardzo mila. położenie hotelu też bardzo dobre. polecam.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Leedeya
Zrecenzowano: 5 stycznia 2018

Hotel pięknie położony, chociaż 10 minut busem od Centrum (jezdzi kilka razy dziennie). Piękny taras z widokiem na miasto. Basen ładnie położony. Obsługa bardzo uprzejma. Czysto i przytulnie. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Waldemar K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Miguel G, Front Office Manager, Baia AzulOdpowiedź udzielona 7 stycznia 2018

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za pozostanie z nami podczas wakacji na Maderze.
Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i mamy przyjemność powitać Cię pewnego dnia.
Z poważaniem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Dzień dobry,
hotel jest przepięknie położony, basen i taras z którego jest piękny widok na ocean. Wieczorem na tarasie na gości czekają występy np. zespołu folklorystycznego czy muzyka. W połączeniu ze szklaneczką "nikity", migoczącymi światłami z centrum miasta i szumem oceanu.. wspaniale się wypoczywa. Jeśli chodzi o sam hotel to wygląda identycznie jak na zdjęciach. Jest bardzo gustownie odnowiony, przyjemny zapach czuć od samego wejścia i na hotelowych korytarzach.
Jedzenie smaczne i dużo. Rano kucharze przygotowują świeże omlety i placuszki.
Kolacje równie pyszne- ryby, owoce morza i obłędne ciasta:).
4x dziennie hotel oferuje autobus do centrum Funchal (przystanek obok muzeum CR7). Stąd już wszędzie jest blisko. Ewentualnie można przejść się spacerem ok.40 min.
Byłam w Baia Azul wraz z dziećmi tylko 2 dni. Zostałam otoczona wyjątkowo miłą atmosferą i troską ze strony dwóch Panów Managerów za co jeszcze raz bardzo, bardzo dziekujęmy:) Również za owoce w pokoju:).
Agnieszka, Angelika i Michał

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Miguel G, Front Office Manager, Baia AzulOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2017

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za pobyt w Baía Azul na wakacje w Madeira.
Cieszymy się, że dowiedzieliśmy się od ciebie, że mieliśmy najbardziej niesamowite wakacje z dziećmi w naszym hotelu. Baía Azul został niedawno odnowiony i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, że wszyscy goście, których zapraszamy do tej pory, cieszyli się zmianami. Piszemy komentarze do naszych menedżerów i chcielibyśmy podziękować w imię swoich komplementów.
Z życzliwością dla ciebie i Twojej rodziny.