Polecam

Jechałam kolejką w Funchal do parku aby zjechac saniami z wikliny w dół.Kolejka to najszybsza forma... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Podlaska
Białystok, Polska
Warto!

Podróż kolejką trwa kilkanaście minut. Ceny biletów umiarkowane.Można wykupić od razu bilety wstępu... Przeczytaj więcej

Stanisław D
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 721)

Być w Funchal, być na Maderze i nie skorzystać z kolejek ligowych to grzech. Kolejka w Funchal daje piękne widoki na całe miasto, a dodatkowo dojedziemy nią z samego dworca do kolejnej głównej atrakcji jaka są ogrody Monte Palace. Zamiast zjeżdżać w dół można skorzystać z kolejnej atrakcji jaka jest zjazd sankami po asfalcie.

Dziękujemy, 254arturk

Kolejka dowozi turystów na szczyt a potem jest kilka możliwości. 1. Można zjechać saniami na dół za 45 euro. Można zejść szlakiem w dół- jest to trochę wymagająca trasa ale widoki super. 3. Można wrócić z powrotem kolejką. Polecam szlak w dół

Dziękujemy, Artsartur
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atrakcja. Dzieci do 6 lat zniżka
50%. Cena przystępna. Wspaniałe widoki. Polecam jako obowiązkowy punkt podczas pobytu na Maderze.

Dziękujemy, 519endrjum
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Koszt przejazdu w jedną stronę 11 euro, obydwie strony 16 euro. Najczęściej wybierany przejazd jest w jedną stronę-do góry ponieważ powrót może być saniami / 30 euro dwie osoby/. Przejazd kolejka- w gondoli znajduje się max 6 osób. Widoki przecudowne na całe Funchal i okolice aż żal że tak szybko mija czas przejazdu .

Dziękujemy, Ropufa
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wycieczka zorganizowana przez biuro podróży ITAKA. Bardzo doby przewodnik, z duża wiedza o wyspie, kulturze, ludności, przyrodzie i topografii.
Wskazywał ciekawe miejsca i lokalne przysmaki

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Danao2222