“Bomba!”

Restaurante Cantinho dos Amigos
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 61 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner rewelacja, prawdziwy fachowiec w swoim żywiole Stek i krewetki pyszne, biała sangria ok ale deser pudding z marakui wymiata

Dziękujemy, mateuszzD4367LT

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne domowe jedzenie, bardzo miła obsługa, chętnie tłumaczy i poleca dania :)
Polecam. W menu można znaleźć opcje zestawu dla turysty. Serwowanie kolacji/obiadu zaczyna sie o 17:30, ale jak przyszliśmy wcześniej nie było problemu aby zaczekać przy kuflu lokalnego piwa.

Dziękujemy, EwaJot
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, obsługa miła i sympatyczna, wino cudowne.
Polecam ośmiornice, steki i zupy. Regionalna ryba z sosem z passion fruti przepyszna.
Bardzo polecam:)

Dziękujemy, asik_jk
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dosyć przyjemne miejsce, ale warto by było zrezygnować z obrusów, które były brudnawe. Kelner bardzo specyficzny, żartowniś w aroganckim stylu. Jedzenie nie zachwycało wyglądem, natomiast stek z tuńczyka przyrządzony świetnie. Obiad dla 2osob: butelka wody, kieliszek wina, dwa główne dania rybne i chlebek czosnkowy- 27euro.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Piotrek J
Zrecenzowano 7 września 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam. Po wizycie odzyskaliśmy wiarę w maderską gastronomię. smacznie, szybko i za sensowne pieniądze.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, 130rafa_r

Restaurante Cantinho dos Amigos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Cantinho dos Amigos? Podziel się wrażeniami!