“Pyszne i pięknie podane”
Ilhakaffe — recenzja

Ilhakaffe
Zarezerwuj stolik
czw., 18.07
20:00
Nr 99 wśród 787 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Fusion
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 marca 2019

Byliśmy na kolacji i korzystaliśmy ze zniżki -30 % z The Fork, bez problemu! Dania przepyszne i przepięknie podane, nigdzie indziej gotowane warzywa towarzyszące zwykle maderskim specjałom nie były takie cudownie pyszne! W punkt! 10/10!

Termin wizyty: luty 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, bubcio

Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny wybór drinki niezłe, między. 16 a 18 50 % zniżki warto usiąść , bardzo miła obsługa, nie próbowałam jedzenia ale wyglądało niezłe , młody szef kuchni polecam

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, ilonaw934
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mcaires, Proprietário, IlhakaffeOdpowiedź udzielona 15 stycznia 2018

Dear Ilona
We appreciate your compliments and it's a pleasure to hear that we have met your expectations.
We hope to see you soon.
Kind Regards
Maurício Caires

Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane. Do oceny 5 zabrakło uśmiechu i fajnej, miłej atmosfery. Można odwiedzić i smacznie zjeść.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 895maciejr
Zrecenzowano 12 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Tutaj zjadłam najlepszy mus z marakui na Maderze.Po prostu pychota!Jeśli chodzi o resztę jedzenia to bardzo przeciętne.Ceny przyzwoite,nie wygórowane.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, 1986Justyna
Zrecenzowano 24 stycznia 2017

Naprawde dobre jedzenie,cena nie wygórowana,obsługa bardzo miła,no i te zdobienie talerzy sosami,pierwsze co zauważyłam,to malowane na talerzu ozdoby z sosów,syropów,przypraw.Brawo.Bardzo dobre lody.

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, JaninaH244
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mcaires, Gestor, IlhakaffeOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2018

Dear costumer,
We hope to see you soon.
Kind Regards
Maurício Caires

Ilhakaffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera
Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w Ilhakaffe? Podziel się wrażeniami!