Funchal

Hotel położony przy samym oceanie. Pokój duży. Duża szafa (wyjątkowo duża liczba wieszaków), stolik, krzesełka. Łóżko duże i wygodne. Jest też aneks kuchenny ale przy opcji all inclusive niekorzystalismy. Łazienka wystarczająca, ręczniki, kosmetyki. Balkon duży no i ten widok!!! Ocean, którego widok nie znudził mi się ani trochę przez te dwa tygodnie. Pokój czysty, codziennie sprzątany. Teraz parę słów o opcji all inclusive. Bywałam już w hotelach w Egipcie czy Turcji z tą opcją i uważam że w tym hotelu było najlepiej. Śniadanie z dużym wyborem pieczywa. Dobre sery. Pyszna kawa. Obiad i kolacja, zawsze jakaś zupa (bardzo dobre zupy krem). Duży wybór ryb (ryba w sosie smietanowo - szpinakowym rewelacja),zawsze jakieś makaron, oczywiście mięsa. Była paella z owocami morza. Oczywiście desery, lody. Duży wybór owoców.
Obsługa w tym hotelu to mega sympatyczni ludzie. Sprawnie i szybko sprzątane, podawane a wszystko z uśmiechem. Fajna sprawa to butelka wody,którą się dostaje w recepcji a potem można sobie uzupełniać w restauracji.Basen, nam najbardziej podobało się to że było spokojnie, żadna muzyka nie "łupała" i można było cieszyć się szumem oceanu. To co jeszcze na ogromny plus to kwestia opuszczenia hotelu. Pokój trzeba było opuścić do godziny 12 a transfer mieliśmy o 17 . Nadal mogliśmy korzystać z all inclusive. Nikt tu w momencie wymeldowania nie zabiera ci bransoletki. Spokojnie spędziliśmy sobie jeszcze dzień przy basenie a przed wyjazdem zjedliśmy pyszny obiad.

Dziękujemy, agnd73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PestanaBay, Diretor-Geral, Pestana Bay Ocean AparthotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for your preference and for your review on TripAdvisor, which is very important for us.

We are very happy to read all your satisfaction and to know that we have met your expectations. Thank you for allowing us to provide you a lovely stay and for all your kindness, which are most appreciated.

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel położony na krańcu Funchal w jego spokojniejszej części. Wszędzie jest blisko, zarówno do centrum Funchal jak i do Câmara de Lobos można dotrzeć na piechotę. Plaża jest bezpośrednio przy hotelu. Pokoje są codziennie sprzątane, jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Hotel ma od kilku lat wyróżnienia Green Key, które są przyznawane za aktywne działania na rzecz ochrony środowiska. W tym przypadku przekłada się to między innymi na to, że każdy z gości na początku pobytu dostaje butelkę wody mineralnej i zamiast kupować na całodniowe wyprawy nowe butelki, może do tej butelki, którą dostał codziennie uzupełnić napoje. Mniejsza ilość plastiku, większa troska o klientów i środowisko - duży plus.
Hotel świetny zarówno dla rodzin, jak i dla gości bez dzieci.

Dziękujemy, InesLodz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PestanaBay, Diretor-Geral, Pestana Bay Ocean AparthotelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear Guest,

We are very happy to know that you have enjoyed your stay in our company. Thank you for this opportunity and for your kind words.

Best wishes,

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na plus. 2 baseny, siłownia... Posiłki hotelowe, różnorodne i smaczne. Dobra sangria Bardzo miła obsługa. Pokoje przestronne, sprzątane codziennie. Mieliśmy pokój z widokiem na klify i ocean. Szum fal i odgłos otoczaków poruszanych falami - w cenie . W sypialni regulowany wentylator. W pokoju była kuchnia, jednak nam nie była potrzebna. Autobus do Funchal, codziennie, co godzinę. Przystanek przy CR7 Muzeum. Polecamy.

Dziękujemy, Sebastian J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PestanaBay, Diretor-Geral, Pestana Bay Ocean AparthotelOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dear Guest,

We are very glad to know that you enjoyed your holidays with us. Thank you for allowing us to provide you a lovely stay and for your recommendation to future guests..

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Pokój w porządku, czysto, bez zastrzeżeń. Uważam, że na wakacje nie jedzie się siedzieć w pokoju, także też nie mieliśmy jakichś wygórowanych wymagań, ale na prawdę nie ma się do czego przyczepić :)
Restauracja super, posiłki codziennie inne (śniadania tylko takie same, ale wybór bardzo duży, także codziennie można jeść coś innego), wszystko bardzo dobre, duży wybór.
Basen, siłownia - bardzo ok.
Zejście od razu na plażę, super! ;)
Obsługa przemiła, wszyscy uśmiechnięci, nawet próbowali mówić po polsku.
Przepiękny ogród, mieliśmy pokój na parterze, z którego było wyjście na mały taras i dalej na ogród.
Szczerze polecam pobyt w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na parterze wyjście na piękny ogród.
Dziękujemy, izabelakrakowiak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PestanaBay, Gerente geral, Pestana Bay Ocean AparthotelOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Dear Guest,
We appreciate your comments regarding your stay at Pestana Bay.
Your feedback is very important to us.
We look forward to serving you in the future.
Sincerely,
Gilberto Gouveia

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Hotel bardzo dobry z pięknym widokiem na ocean, codziennie sprzątany pokój, posiłki zróżnicowane i bardzo dobre, spacerkiem do Funchal około 45-50 minut promenadą. Basen przed hotelem w otoczeniu wspaniałej zieleni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach są niezapomniane widoki na ocean, a niższych widok na hotelowy ogród.
Dziękujemy, mmmaaalll12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PestanaBay, Diretor-Geral, Pestana Bay Ocean AparthotelOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear Guest,

We are very happy to know that you have enjoyed your holidays. We thank you for the opportunity given and for your recommendation to future guests.

Hope we can meet again.