“Pyszna pizza !”
Papa Manuel do Lido — recenzja

Papa Manuel do Lido
Nr 189 wśród 788 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Owoce morza, Zupy
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 września 2018

Restauracja usytuowana tuż nad oceanem. Bardzo przyjemna atmosfera, pizza pieczona na miejscu, pysznie i niedrogo. Bardzo polecamy !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne. Pizza pomimo zamówienia dużej podana została średnia. Bardzo dużo gości, w okolicy są lepsze pizzerie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jakubzeet
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia. Jedzenie świeże, pyszne i szybko podane. Pizza na pysznym cieście i ogromnie duży wybór smaków. Jadłam również stek na kamieniu i byłam zachwycona.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Dominika P
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Pizza nienajgorsza, jednak spagetti z tych słabszych... carbonara na śmietanie i sosu z proszku. Ceny normalne. Da się tu taniej zjeść niż w pobliskich restauracjach, ale czy warto?

Poprosiliśmy o zmianę miejsca z zewnątrz do wewnątrz ze względu na liczbę, niebojących się ludzi, gołębi - otrzymaliśmy odpowiedź, że zabierze nam orzeszki ziemne, które dostaliśmy na starter, i problem zniknie ;P bez większych problemów udalo się zjeść wewnątrz lokalu;)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, grejczu
Zrecenzowano 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w porządku ale bez rewelacji. Obsługa miła. Jedzenie świeże. Mozna zajrzeć i miło spędzić czas przy włoskiej kuchni.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Iwmar

Papa Manuel do Lido — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Papa Manuel do Lido? Podziel się wrażeniami!