“Pyszna przekąska”
Casa do Bolo do Caco — recenzja

Casa do Bolo do Caco
Nr 90 wśród 806 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Portugalska
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam bolo z bekonem i serem. Rewelacja. Miła i sprawna obsługa, przystępne ceny, krótki czas oczekiwania.

Dziękujemy, andzia7669

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli ktoś tedy przechodzi bardzo polecam spróbować tutaj słynnego maderskiego bolo do caco. Idealna przekąska na lunch czy śniadanie za jedyne 2.50. Naprawdę polecam.

Dziękujemy, mvrta
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Najlepsze bolo jakie jedliśmy. W innych miejscach mało aromatyczne, tu idealne. Czosnek, dodatki chorizo,szynka lub ser,,, Delicioso!!!

Dziękujemy, Ada D
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w bardzo dobrych cenach. Wyciskane soki- rewelacja :) w tym roku wybieramy się kolejny raz i z pewnością zawitamy

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, AdamBiel
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam to miejsce. Pyszne jedzenie w bardzo przyzwoitych cenach!! Obsługa miła i życzliwa. Lokal odwiedza dużo miejscowych osób co potwierdza tezę o dobrym jedzeniu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, konradors

Casa do Bolo do Caco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Casa do Bolo do Caco? Podziel się wrażeniami!