zaloga profesjonalna i bardzo mila

Zrecenzowano: 8 lipca 2018
jacekbarnakominki
Sobótka, Polska
Sympatyczna załoga

Zrecenzowano: 24 czerwca 2017
MonikaB22
Bolesławiec, Polska

Zrecenzowano: 8 lipca 2018

Moja opinia to najwyzsza nota .Delfiny ktore moglismy ogladac w naturalnym srodowisku to niezapomniana przygoda.Wszyscy przy pomocy zalogi mogli te chwile utrwalic na zdjeciach i video.Plywanie z kolorowymi rybami w zatoce podczas postoju na posilek oraz cudowny deser z marakuji dokonczyl dziela.Polecam te lódz bo zaloga robi naprawde wszystko zebysmy mogli zobaczyc te piekne ssaki zyjace u wybrzezy Madery.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, jacekbarnakominki
Zrecenzowano: 24 czerwca 2017

Wystawiam bardzo wysoką ocenę pomimo braku delfinów (o wielorybach nawet nie wspomnę). Zdaję sobie sprawę z tego, że ocean to nie delfinarium i nie zawsze takie spotkania się udają.
Załoga przesympatyczna! Wstyd mi natomiast było za obecnych na statku Polaków...
Pozdrawiam załogę statku i dziękuję za cudny rejs!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, MonikaB22
Zrecenzowano: 3 października 2015

Bardzo przyjemny sposób na spędzenie kilku godzin odpoczywając a zarazem zwiedzając. Jednostka wypływa z portu Funchal. Na powitanie był obiad kapitański. Szwedzki stój z paroma rzeczami do wyboru. Posiłek spożywaliśmy w czasie wypływania, co powodowało przechodzenie z talerzami ciekawym doświadczeniem. Pierwszą atrakcją jest poszukiwanie delfinów i delfiny otrzymujemy. Następnie kapitan kieruje się pod Cabo Girao (najwyższy klif Madery). Dostaliśmy pół godzinki na wskoczenie do oceanu z łodzi parę metrów od brzegu. Fajna sprawa. Końcowym etapem jest powrót wzdłuż wybrzeża do Funchal. Po drodze można zobaczyć piękną miejscowość Camara de Lobos. Atrakcje uważam za godną uwagi będąc na Maderze. Wycieczkę można nabyć w lokalnym biurze turystycznym Blandy Travel.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
Dziękujemy, Adam D
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2015

Świetna wyprawa, na powitanie kieliszeczek wina madera, wygodne materace na pokładzie- można się opalać w czasie rejsu. Widzieliśmy wieloryby i dużo delfinów tuż przy łodzi ! Był też postój na popływanie w oceanie.Wspaniała, wesoła załoga- Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, Maryla99
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2015

Statek a raczej duży jacht po prostu fajny.Na dzień dobry powitano nas obiadem,a następnie wypłynęliśmy szukać delfinów.Załoga sprawna,miła i uprzejma i co najważniejsze znała się na swojej pracy.I jak to w tytule delfiny zostały odnalezione.Kapitan spory czas płyną za nimi i tak udało się zrobić parę zdjęć.Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, marek1164