“Smaczna kolacja”
Barracuda Restaurant — recenzja

Barracuda Restaurant
Nr 50 wśród 806 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na tutejszego Pałasza oraz kałamarnicę, wszystko było bardzo smaczne, a w dodatku za całą kolację nie zapłaciliśmy dużo. Polecam to
miejsce, chociaż z pozoru może nie zachęcać do pozostania :)

Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal niepozorny z zewnątrz, ale podanie danie rozwiewa wątpliwości. Porcje duże, syte, pomysłowe i smaczne. Obsługa bardzo zaangażowana i pomocna. Niewielkie ceny (danie dnia z ryżem i warzywami w cenie 9 euro) Polecam, nieoszlifowana perełka :)

Dziękujemy, Surmik7
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

2x zupka Plus chlebek, 2x rybka w bananie z ziemniaczkami. Winko i woda nie całe 30 euro... polecam, bardzo smacznie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PjoterEsz
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Trafiliśmy tam widząc zajęte stoliki i nie rozczarowaliśmy się. Co prawda jest to bar przy centrum handlowym ale nie zrażajcie się. Świetny Fish and Chips i krewetki naprawdę super!! A ceny rewelacja !! Była to nasza najtańsza i najlepsza kolacja podczas całego pobytu 24 euro z napojami dla 2 osób.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, KINGFISHER666
Zrecenzowano 23 września 2018

Podczas tygodniowego pobytu odwiedziliśmy to miejsce kilka razy. Obsługa rewelacyjna, nienachalna, wysoka dbałość o klienta. Jedzenie bardzo dobre z małymi tylko niedociągnięciami (np. lekko przeciągnięty stek z tuńczyka, wołowina w "Picado" dosyć twarda, chociaż może taka powinna być), za to świetne: kałamarnice, ryba espada (po polsku pałasz), zupa warzywna, wino. I to wszystko w naprawdę niskich cenach jak na tę okolicę. Nie oczekujcie fajerwerków, ale polecam jeśli szukacie czegoś smacznego, a nie chcecie przepłacać. Polecam,

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lawok

Barracuda Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w Barracuda Restaurant? Podziel się wrażeniami!