“Lokal rewelacja !!! Szczerze polecam”
Cafe Jardim Garajau — recenzja

Cafe Jardim Garajau
Nr 504 wśród 806 Restauracje (Funchal)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Rewelacyjna poncha. W trakcie pobytu na Maderze w lutym 2019 odwiedziliśmy parę lokali gdzie próbowaliśmy ponch'a. Nigdzie ale to nigdzie nie piliśmy tak dobrej, wręcz doskonałej. Przygotowana na miejscu, bezpośrednio przed spożyciem, świeżutka i smakowita w pięciu smakach. Osobiście polecam tą z mieszanką maracuja-mandarynka. Palce lizać. Do tego przemiły właściciel lokalu. Zawsze uśmiechnięty i pomocny, a przy tym "zarobiony" po łokcie bo cały czas .... tłucze ponch'a. Dużo miejscowych co też dobrze świadczy o lokalu. Dodatkowo do każdej porcji jakieś trobne tapas w postaci orzeszków, fasoli lub makaronu. W ostatni dzień przed wyjazdem zamówiliśmy sobie zupę (też specjalność lokalu, inna każdego dnia) z dodatkiem pszenicy (nie pamiętam nazwy) baardzo nam smakowała. Doskonałe i godne polecenia miejsce na wieczorny odpoczynek lub pogaduchy. POLECAM !!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PodroznikGansk
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: marzec 2019

Cafe Jardim Garajau — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Jardim Garajau? Podziel się wrażeniami!