“Najlepsza restauracja w mieście”

Marisqueira O Barqueiro
Nr 154 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Portugalska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Świetna obsługa, imponujące menu, przepyszne dania z ryb i owoców morza. Polecam bardzo wszystkim wielbicielom owoców morza.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Renata C

Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy z żoną po przeczytaniu recenzji i ze wzgłedu, że z hotelu mieliśmy 5 minut. Na wejściu wita was przemiła obsługa. Po zajęciu miejsca otrzymaliśmy kilka strarterów zupke warzywną, rybie paszteciki i chlebek czosnkowy. Na danie głowne wybraliśmy mix grilowanych ryb i owoców morza i languste , wode dla mnie i kieliszek wina dla żony. Otrzymaliśmy wielki półmisek ledwo mieszczący się sie na stoliku i na dostawianym stoliku dodatki ryz, gotowane warzywa i surowe warzywa. Rybki przepyszne langusta z masełkiem bardzo pyszna jedliśmy pierwszy raz warto było cena do zniesienia zwłaszcza, że przez okno jest cudowny widok na klif i ocean, z którego owoce morza pochodzą.

Dziękujemy, micha_k710
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Od wejścia atmosfera fantastyczna. Na początek kilka poczekadeł - przepyszny czosnkowy chlebek + zupka lub krokieciki rybne. To było miłym zaskoczeniem, ponieważ w żadnej ( a trochę restauracji na Maderze odwiedzilismy) nie bylo nic od kuchni, do przegryzienia w trakcie czekania na posiłek. Dania wyśmienite, wszystkie których próbowaliśmy. Osmiorniczki w sosie, owoce morza na talerzu, krab, sałatki...mmm...aż się za tym tęskni. Obsługa profesjonalnie podchodzi do klienta. To jest restauracja, którą koniecznie trzeba odwiedzić!!!! Polecam...nie przegapcie tej okazji, bo to byłaby wielka strata dla Waszych zmysłow

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Nana M
Zrecenzowano 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przeczytaliśmy kilka recenzji, które trochę zniechęcały. Ale widząc codziennie tłumy gości (mieszkaliśmy niedaleko) postanowiliśmy zaryzykować. Nie robiliśmy rezerwacji, może się uda.
Zamówiliśmy rybę miecznika i nikt nas nie uprzedził, że porcja dla jednej osoby jest tej wielkości co dla dwóch :).
Na dodatek serwują jakieś pyszne przystawki. Po zjedzeniu wszystkiego mieliśmy wrażenie, że umrzemy z przejedzenia, ale warto było. Pychota. Rewelacja. Jedna z najlepszych ryb jaką jedliśmy. A jesteśmy wielbicielami ryb. Na Maderze miecznika jedliśmy codziennie :).
Deser - mus z marakują był przepyszny. Ale wzięliśmy tylko jeden na nas dwoje, bo nie było jak go zmieścić.
W sumie za cały posiłek razem z dwom kieliszkami wina zapłaciliśmy 50 €.
Naprawdę warto.
Tylko trzeba uważać, bo porcje są przeogromne. Więc samym daniem głównym można się porządnie przejeść. Obok nas przy dwóch stolikach siedziały dwie pary, które najpierw konsumowały jakieś zupki. Przy daniu głównym rezygnowali w połowie z bardzo nieszczęśliwymi minami.
Obsługa super. Pani sama zaproponowała, że możemy wsiąść jeden deser na dwoje jak już nie możemy jeść.
Ryby w ogromnym wyborze. Przy sąsiednim stoliku przyniesiono klientowi najpierw żywego kraba czy langustę (ruszał się - obrzydliwość) a za jakiś czas na talerzu.
Do restauracji podjeżdżało dużo taksówek i było wielu Portugalczyków. Potem stała już kolejka w oczekiwaniu na wolny stolik.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Ewa2016ewa
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie lubię dużo pisać. Ale kto tego miejsca nie odwiedzi, będąc w pobliżu, dużo straci. Ceny przystępne. Jedzenie przede wszystkim ŚWIERZE (dużo ludzi, duży obrót towaru) i prosto przyrządzone

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jaros_awm87

Marisqueira O Barqueiro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Marisqueira O Barqueiro? Podziel się wrażeniami!