“Podobno jedna z lepszych”
Doca do Cavacas — recenzja

Doca do Cavacas
Nr 225 wśród 767 Restauracje (Funchal)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecono nam restauracje, podobno można było zjeść tam dobre i świeże owoca morza. No i owszem. Zjedliśmy, było smaczne, ale nie zachwyciło. Obsługa niestety słabo rozmawiała w języku angielskim. Mimo wszystko warto odwiedzić to miejsce chociażby dla samego wyjątkowego miejsca, lokalizacji i widoków.

Dziękujemy, olgierda37

Zrecenzowano 8 października 2016

Urocze miejsce przy oceanie, polecam zarezerwować stolik tak aby trafić na zachód słońca, widoki niezapomniane ;) Jedzenie pyszne, codziennie świeża dostawa ryb i owoców morza. Szczególnie polecam grillowane krewetki.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Martyna R
Zrecenzowano 5 marca 2016

Miejsce bez zadęcia, wystrój trochę eklektyczny ale jedzenie godne polecenia. szczególnie krewetki w fajnym pomidorowym podostrzonym sosie i kalmary z grilla. Nie do pogardzenia także modne ostatnio ośmiorniczki. Rodzinna fajna tawerna z ładnym widokiem na ocean. Możliwość kupna na miejscu świeżo złowionych ryb. Jeśli zamówisz rybę dnia to najpierw przyniosą i pokarzą Ci kilka do wyboru.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Kazimierz S
Zrecenzowano 2 lipca 2015

Świetnie położona, nad oceanem, trochę w odludnym zakątku, restauracja, serwuje wyłącznie owoce morza ( na specjalne życzenie mogą podać stek, którego nie ma w menu). Dania dobrze przyrządzone. Łącznie ze specjalnością Madery: pałaszem w bananach ( espada con banana). Ceny nie są niskie, ale też niewygórowane. Dla smakoszy ryb - oferta obowiązkowa. Jedyny minus - nieco niesympatyczna obsługa...

Termin wizyty: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Gosia70
Zrecenzowano 25 marca 2015

Wybraliśmy tę restaurację sugerując się opiniami m. in. w tym serwisie. Oczywiście jej atutem było to, że jest położona zaraz obok hotelu w którym mieszkaliśmy.
Bardzo przyjemne miejsce, z oryginalnym klimatem: to restauracja, ale jakiś taki powiew domowego klimatu czuć. Sam widok piękny (taras restauracji na skale nad samym oceanem).
Zjedliśmy pyszną zupę - nalewaną do talerzy przy stole, prosto z kociołka czy wazy. Oprócz tego skosztowaliśmy ślimaków morskich czy ośmiornicy w sosie pomidorowym.
Wszystko nam smakowało, było dobrze zrobione i podane bez zarzutu.
Ceny są znośne, ani za wysokie, ani za niskie - byliśmy i tańszych i w droższych miejscach na Maderze, ale w miarę adekwatne do jakości.
Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2014
Dziękujemy, nataliamariao

Doca do Cavacas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Doca do Cavacas? Podziel się wrażeniami!