Funchal

“Podobno jedna z lepszych”
Doca do Cavacas — recenzja

Doca do Cavacas
Nr 224 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecono nam restauracje, podobno można było zjeść tam dobre i świeże owoca morza. No i owszem. Zjedliśmy, było smaczne, ale nie zachwyciło. Obsługa niestety słabo rozmawiała w języku angielskim. Mimo wszystko warto odwiedzić to miejsce chociażby dla samego wyjątkowego miejsca, lokalizacji i widoków.

Dziękujemy, olgierda37

Zrecenzowano 8 października 2016

Urocze miejsce przy oceanie, polecam zarezerwować stolik tak aby trafić na zachód słońca, widoki niezapomniane ;) Jedzenie pyszne, codziennie świeża dostawa ryb i owoców morza. Szczególnie polecam grillowane krewetki.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Martyna R
Zrecenzowano 22 lipca 2016

Bardzo dobre i świeże posiłki. Codziennie świeże owoce morza wyłożone w przeszklonej witrynie. Przystępne ceny (jak na Maderę). Bardzo miła obsługa chętnie pomagająca w wyborze potraw. Bez najmniejszych problemów można zamówić dania niekonwencjonalne nie występujące w menu (sprawdziłam osobiście). Przepiękne położenie. Niestety restauracja nieczynna w poniedziałek.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, miqsss
Zrecenzowano 5 marca 2016

Miejsce bez zadęcia, wystrój trochę eklektyczny ale jedzenie godne polecenia. szczególnie krewetki w fajnym pomidorowym podostrzonym sosie i kalmary z grilla. Nie do pogardzenia także modne ostatnio ośmiorniczki. Rodzinna fajna tawerna z ładnym widokiem na ocean. Możliwość kupna na miejscu świeżo złowionych ryb. Jeśli zamówisz rybę dnia to najpierw przyniosą i pokarzą Ci kilka do wyboru.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Kazimierz S
Zrecenzowano 2 lipca 2015

Świetnie położona, nad oceanem, trochę w odludnym zakątku, restauracja, serwuje wyłącznie owoce morza ( na specjalne życzenie mogą podać stek, którego nie ma w menu). Dania dobrze przyrządzone. Łącznie ze specjalnością Madery: pałaszem w bananach ( espada con banana). Ceny nie są niskie, ale też niewygórowane. Dla smakoszy ryb - oferta obowiązkowa. Jedyny minus - nieco niesympatyczna obsługa...

Termin wizyty: lipiec 2015
1  Dziękujemy, Gosia70

Doca do Cavacas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Doca do Cavacas? Podziel się wrażeniami!