Funchal

“Smaczne włoskie jedzenje”
Casa Italia — recenzja

Casa Italia
Nr 185 wśród 809 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z dobrą włoską kuchnią w bardzo przystępnych cenach. Polecam każdemu ten lokal :)

Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 19 lutego 2019

Super knajpka w Funchal, dziennica hotelowa. Wspaniałe makarony, bardzo duże porcje. Polecam ravioli. Pizza na cienkim cieście. Bardzo smaczne wino stołowe czerwone. Miła obsługa, ta sama od kliku lat. Zarówno zimą jak i latem w godzinach obiadu czy kolacji trudno o wolny stolik. Przystępne ceny. Polecam serdecznie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kasiaadela K
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobra pizza w niezłej cenie, polecam na wynos, choć generalnie najlepsza była margherita - im więcej dodatków tym efekt gorszy ;)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, loveuzi
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam, pizza lepsza niż na promenadzie u Pepe czy jakoś tak. Makaron z krewetkami pełen krewetek i warzyw. Ceny niskie w porównaniu z innymi lokalami.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jakubzeet
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam!!!! Wszystkie dania super, pizza na cienkim spodzie, makaron z krewetkami, salatki. Bylismy dwa tygodnie i kilkakrotnie korzystalismy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adamgA1095CB

Byłeś(-aś) w Casa Italia? Podziel się wrażeniami!