“Trudno o stolik”

Restaurante Dos Combatentes
Nr 70 wśród 806 Restauracje (Funchal)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Robiliśmy dwa podejścia żeby zjeść w tej restauracji, wieczorem przed lokalem stoi kolejka oczekujących na wolny stolik, dlatego spróbowaliśmy zjeść obiad w południe. Mała sktomna restaurscja. Obsługa bardzo dobra, jednak samo jedzenie nie zrobiło już na nas takiego wrażenia. Zamówiliśmy dania z menu dnia. Była to zupa krem ze szpinaku, która była poprawna. Ryba ( polecona przez kelnera) była sucha w sosie pomidorowo cebulowym z niestety odgrzewanymi ziemniakami w piecu, które wcześniej były gotowane... do tego grubo pokrojone warzywa w sałatce podanej na małym talerzyku, które ciężko było zjeść nie brudząc stołu doookoła. Risotto z kaczką poprawne bez rewelacji. Cenowo bardzo przystępnie, acz byliśmy troche zawiedzeni bo mieliśmy na prawde duże oczekiwania wobec restauracji do której tak ciężko się dostać, ale to chyba kwestia miejsca w którym usytuawana jest restauracja, bo jest to ścisłe centrum Funchal.

Dziękujemy, Rutekfryzjer

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Szczerze polecamy !!! Bardzo dobre jedzenie w normalnych cenach (szczególnie atrakcyjne cenowo dania dnia). Klimatyczny lokal, wspaniała obsługa, jedzenie super świeże i bardzo smaczne !!!

Dziękujemy, marcinnysa
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

po opiniach na tripie spodziewalam sie czegos wiecej. jedzenie dobre ale troche zbyt zwyczajnie podane. kalmary z grila byly pyszne ale calosc psuły zwyczajne ziemniaki z wody i salatka ktora u nas nie przeszlaby w zadnej knajpie. brak jakiejkolwiek finezji a szkoda bo byloby o wiele lepiej

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Beata W
Zrecenzowano 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam na kolację, byliśmy pierwszymi gośćmi o 18 bo wtedy wieczorem otwierają i mieliśmy szczęście, że dostaliśmy stolik bo miejsce jest bardzo popularne i było już wiele rezerwacji. O 18:30 cała restauracja była pełna. Miejsce jest bardzo schludne i czyste, obsługa przyjazna i grzeczna. Na wstępie podają karty i zbierają zamówienia na napoje, następnie podają przystawki, chleb, masło, oliwki ale nienachalnie, można odmówić- przystawki 3,6 euro. Główne dania- jedliśmy espadę z bananem i łososia- wyśmienite, porcje ryby duże, podane z ziemniakami i warzywami. Po prostu pyszne. Cena głównego dania 10-15 euro. Bardzo polecam.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, wesza
Zrecenzowano 15 sierpnia 2016

tradycyjna portugalska restauracja (polecam szaszłyki wołowe i owoce morza), ceny umiarkowane, a jedzenie bardzo smaczne, atmosfera przyjemna i dość kameralna, warto tu zajrzeć

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 617elzbietak

Restaurante Dos Combatentes — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Dos Combatentes? Podziel się wrażeniami!