“Doskonały / Excellent”
O Visconde — recenzja

O Visconde
Nr 73 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Bardzo sympatyczne miejsce w jednej z wąskich uliczek Funchal. Miła atmosfera, przyjazna i pomocna obsługa oraz wyśminite jedzenie.
Za krewetki, grillowane sardynki oraz butelkę białego wina zapłaciliśmy 27,50 EUR.

A very nice place in one of the narrow streets of Funchal. Nice atmosphere, friendly, helpful staff and as well excellent food.
We paid EUR 27.50 for shrimps, grilled sardines and a bottle of white wine.

Dziękujemy, jarekkd

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, a na dodatek nie drogo, lokalizacja zaraz za katedrą w wąskiej uliczce

Dziękujemy, tomek t
Zrecenzowano 19 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem. Znajduje się ona w wąskiej uliczce z dala od tłumów ale jednocześnie w centrum. Spróbowaliśmy maderskiego chleba, ryby z bananem i steku z tuńczyka. Wszystkie dania to strzał w 10. Na plus także przemiła komunikatywna obsługa. Jak uda nam się jeszcze raz "wpaść" do Funchal to na pewno tutaj zjemy.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, kamilr76
Zrecenzowano 8 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam zupę pomidorową z jajkiem oraz pieczywo z masłem czosnkowym (miejscowa specjalność). Pozostałe potrawy też były smaczne i w dobrej cenie. Największym plusem lokalu jest przemiła obsługa, która chętnie wdaje się w miłą rozmowę. My trafiliśmy do lokalu, gdy było w nim mniej gości (poza głównym sezonem) i pani kelnerka opowiadziała nam o kilku miejscowych obyczajach. Bardzo miłe wspomnienie.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, 804kamilal
Zrecenzowano 11 sierpnia 2016

Zjadłam rybę w sosie z marakui (8euro) oraz zupę pomidorową z cebulą i jajkiem (2,5euro)
Bardzo przystępne ceny, jedzenie rewelacyjne, sycące. Obsługa przemiła, bardzo się stara.

Polecam gorąco :)

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Agnieszka K

O Visconde — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w O Visconde? Podziel się wrażeniami!