Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spa, baseny: kryty i zewnętrzny w dobrym stanie. Blisko Funchal Centrum, spacerkiem ok 40 min. Blisko ocean, choć plaże kamieniste lub betonowe. W pobliżu ogólnodostępny kompleks basenów, aczkolwiek mocno oblężony. Pokoje na dobrym poziomie, przydałoby się już odnowienie. Dobra kuchnia hotelowe.

Dziękujemy, jankeswroc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TinaNobrega, Guest Relations Manager, Melia Madeira Mare Resort & SpaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Szanowny Gościu
Dziękujemy za poświęcenie czasu na opublikowanie recenzji. Doceniamy konstruktywną krytykę, która jest ważna w naszych staraniach o osiągnięcie pełnego komfortu i satysfakcji gości. Mam nadzieję, że wkrótce Cię powitamy. Dziękuję za twoje preferencje.
Z poważaniem
Tina de Nobrega - Guest Experience Mngr

Eng Version:
Dear Valued Guest
Thank you for taking time in posting your review. We appreciate your constructive criticism which is important in our efforts in achieving total guest comfort and satisfaction. Hope to welcome you back soon. Thank you for your preference. Kind Regards -Tina de Nobrega - Guest Experience Mngr

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019

Bardzo dobry hotel: lokalizacja: w dzielnicy hotelowej, niedaleko centrum handlowe, restauracje oraz sklepy, do centrum Funchal około 15 min autobusem, blisko na miejską, betonową plażę, wszystko co potrzeba jest w zasięgu spaceru piechotą; obsługa miła i uczynna, uśmiechnięta, pomocna; pokoje: czyste, przestronne, nowoczesny wystrój, wyprzątane, z ładnym bocznym widokiem na morze; jedyny minus to fakt, że ze strony z której mieliśmy pokój w nosy słychać było hałas/szum - najprawdopodobniej wentylatory z sąsiedniego hotelu - a przynajmniej tak to brzmiało; jedzenie: śniadania smaczne, różnorodne, produkty dla każdego, wszystko świeże, kelnerzy roznoszą świeżo parzoną kawę; kolacje: danie główne zamawiane u kelnera z dostępnego skróconego menu - bardzo dobre rozwiązanie - podane świeże i gorące; w czasie pobytu jeden z wieczorów zorganizowany był w sposób tradycyjny - z tańcami i śpiewami lokalnego zespołu; basen wewnętrzny oraz basen zewnętrzny; darmowe wifi. Ogólne wszędzie czysto, przestronnie, wrażenia bardzo pozytywne!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, SJ10KJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TinaNobrega, Guest Relations Manager, Melia Madeira Mare Resort & SpaOdpowiedź udzielona 8 stycznia 2019

Drogi SJ10KJ

Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią.

Twój wkład jest dla nas bardzo ważny w naszych wysiłkach na rzecz osiągnięcia pełnego komfortu i satysfakcji gości. Cieszymy się, że nasze usługi i udogodnienia spotkały się z Państwa satysfakcją i mamy szczerą nadzieję, że przyczyniliśmy się do odprężającego wypoczynku w czasie pobytu na Maderze.

Mamy nadzieję przywitać Cię wkrótce.

Nasze najlepsze życzenia dla ciebie na Nowy Rok.
Z poważaniem

ENG. VERSION: Dear Valued Guest
Thank you for taking time to share your feedback. Your input is very important to us in our efforts in achieving complete guest comfort and satisfaction. We are very glad our services and facilities met with your satisfaction and sincerely hope we contributed to a relaxing holiday experience for you during your time in Madeira. We hope to welcome you back sometime soon. Our very best wishes to you for the New Year.
Kind regards

Zrecenzowano: 17 września 2018

Hotel bardzo czysty, zadbany, bardzo miła obsługa, smaczne i urozmaicone śniadania, komfortowe pokoje, bardzo wygodne łóżka, ładne spa, przyjemne łazienki.
Hotel jest świetnie zlokalizowany jeśli chodzi o położenie na wyspie ale i w Funchal, blisko do centrum stolicy. Przyjemny basen z widokiem na ocean.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje z widokiem na ocean :) im wyżej tym lepiej
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel. Czysty, wygodny. Bez zbędnych luksusów. Bardzo dobrze jak na hotel wyposażona siłownia. Posiłki smaczne, wybór wystarczajacy. Przy basenie leżaki a dodatkowo dwa tarasy z leżakami. Hałas od strony zachodniej z sąsiedniego hotelu. Preferowane pokoje z widokiem na basen i taras.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel wysokiej jakości, zadowoli nawet wymagających klientów, dla niektórych lekko snobistyczny. Restauracja serwuje codziennie inne danie, co drugi dzień kolacje są tematyczne. Na każdym posiłku serwowanych jest kilka rodzajów mięs oraz rybi i owoców morza. Hotel posiada dobrze wyposażoną siłownie z możliwością wykupienia zajęć z trenerem personalnym. Spa hotelowe oferuje wiele masaży itp oczywiście dodatkowo płatnych, wybrałem się na jeden i byłem bardzo zadowolony. Wybraliśmy pokoje 2 osobowe premium. Pokoje posiadały między innymi telefon, lodówkę, telewizor czy biurko. Łazienki byla bardzo ładna z wanną i prysznicem. Jedyną wadą pokoju była suszarka wątpiwej jakości. We wszytkich pokojach dostępne jest bezpłatne wifi o dość dobrej prędkości. Pokoje premium różnią się od zwykłych przede wszystkim umiejscowieniem, mianowicie posiadają widok na basen i ocean. Hotel organizował codziennie po godzinie 21:00 wieczorki tematyczne przykładowo z latynoską muzyką na żywo. Basen hotelowy jest niezbyt duży, lecz wystarczający na ilość gości. Warto zaznaczyć, że woda w basenie jest SŁODKA co nie jest regułą na Maderze. Warto zaznaczyć także dobre umiejscowienie hotelu, niedaleko od stolicy- Funchal, obok dobrych restauracji i tuż przy wypożyczalni samochodów. Serdecznie polecam wszystkim

Termin pobytu: wrzesień 2017
4  Dziękujemy, Marek D