“Świetna obsługa”

Regional Flavours
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
Nr 57 wśród 806 Restauracje (Funchal)

Wybraliśmy sie do lokalu rezerwujac 30 minut wcześniej przez tripadvisor stolik dzięki temu mieliśmy uzyskać 30% zniżki. Lokal usytuowany jest w wąskiej uliczce sam ogródek nie jest w wyjatkoeym stylu. Stoliki z krzesłami, sam lokal tez skromny, dlatego zdziwiliśmy sie dlaczego jest tu zdecydowanie drożej niż w innych lokalach. Kelnerzy najlepsi, doradzali i odradzali nawet dania których nie chcieli nam podać. Dobrali wino do dań przy tym z humorem i wielką dbałością o szczegóły. Jedzenie na prawde dobre. Zamówiliśmy na przystawkę limpety a na danie główne ośmiorniczkę, która była fenomenalna, nie gumowa. Mix Mięska na szpadzie, zdecydowanie wołowina była najlepsza. Wino wyborne. Szkoda tylko że sam lokal nie jest ładniejszy a ceny dość wysokie, nawet po rabacie wyszło dosyć dużo w porównaniu do innych miejs w pobliżu, jednakże tu znajdziecie najlepszą obsługę w całym Funchal. Polecamy

Dziękujemy, Rutekfryzjer

Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam tradycyjnie podaną rybę z bananem. Sos z owocu męczennicy (marakuja purpurowa) jadłam pierwszy raz. Mi to połączenie smakowało. Banan który jest lekko słodkawy i sos lekko kwaskowy a do tego mięso rybie tworzą wspaniała harmonię smaku. Mąż miał ośmiorniczkę. Również godne polecenia. Cenny może trochę wyższe niż w przeciętnej restauracji (średnio o 1,5 -2€ więcej za danie ) za to estetyka podania i jakość dania wraz z obsługą jest tego warte. Polecamy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, gosia1983lubaczow
Zrecenzowano 16 grudnia 2018

odradzam , dużo zadęcia i pozerstwa , posiłek niesmaczny ,później lekki kłopot szaszłyk rybny na wpół surowy i tu kłopot

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, tuiteraz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: j0a017, Proprietário, Regional FlavoursOdpowiedź udzielona 18 grudnia 2018

Dear client we would like to thank you for your review ,but i would like to explain to you that what you had was absolutely 100 per cent fresh fish from the day ,regional flavours is probably one of the few restaurants in Madeira that does not prepare frozen fish from outside Madeira, that is why we dont have sardines ,dourada or salmon in our menu ,because for the last couple of years it is extremely rare to find dourada or sardines in Madeira, and salmon of course is not from here..we understand that some clients go to another restaurants and eat various fishes from another places in the worls ,but in regional flavours as the name says is only local products, we do hope to see you again ,so that we can explain this to you ,please do have a nice time in our beautifull island and a big kiss from our staff.

Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Za nami pyszny wieczór w Regional Flavours. Zacznę od obsługi: perfekcyjna, profesjonalna, przyjazna.
Jedzenie rewelacyjne, choć były dwa minusy: do deseru sztuczna bita śmietana w spray‘u i morze oleju, po którym pływały kawałki pysznej ośmiornicy. Ośmiornica była przyrządzona perfekcyjnie i aż szkoda, że tłuszcz i papryka w proszku zabijały jej smak. Poza tym same plusy: clamsy na przystawkę smaczne, bardzo dobra espetada (nie wiem czemu kryjąca się pod nazwą kebab), przepyszne zupy caldo verde i pomidorowa z cebulą i jajkiem, idealna jagnięcina. Warto skusić się na desery (ale prosić trzeba bez tej sztucznej bitej śmietany). Polecone nam wino (spoza karty) było wyborne. Ceny dość wysokie, ale naprawdę warto.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 796dorotak
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych restauracji w jakich jadłem. Fakt, że dość droga (można jednak trochę obniżyć koszty o czym za chwilę) ale jakość obsługi i serwowanych potraw jest warta swojej ceny. Wspaniałe dania regionalne (zarówno te bardziej znane jak espetada, jak i mniej popularne jak „zielona zupa”) serwowane z fantastycznym winem (nam kelner zaproponował takie spoza karty, które wcale nie było istotnie droższe od tych z menu), doskonała obsługa, miła atmosfera itp. itd. to to czego możesz oczekiwać w tym miejscu. Były może dwie drobne wpadki - bita śmietana w spray-u i brak noży do steków - ale reszta to klasa światowa. Ceny są niestety wysokie, za posiłek (przystawki, dania główne, 2 butelki wina, woda i deser) dla 4 osób zapłaciłbym dobrze ponad 200 EUR ale skorzystałem z możliwości rezerwacji stolika przez tripadvisora i automatycznie otrzymałem 30% zniżki, o której wcale nie musiałem przypominać gdyż obsługa sama mi tym przypomniała (). Jeśli więc stać Was na wydanie 40-50 EUR na osobę za posiłek to szczerze radzę, zarezerwujcie już dziś wizytę w Regional Flavours.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, strekker66

Regional Flavours — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera
Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w Regional Flavours? Podziel się wrażeniami!