“Goraco polecam!”

Le Bistrot Jacaranda
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 47 wśród 808 Restauracje (Funchal)

Najlepsza zupa pomidorowa z jajkiem!Bistro male,przy glownej drodze ale za to obsluga i jedzenie bardzo smaczne!Po pierwszym pobycie tutaj przyszlismy ponownie -a to o czyms swiadczy. Uczciwe jedzenoe za 15 euro za osobe! Polecamy!

Dziękujemy, hungilook

Wspaniałe miejsce! Zamówiłam menu dnia składające się z tradycyjnej ponchy (drink z marakuja i rumem), zupy pomidorowej z jajkiem (może brzmieć dziwnie ale była przepyszna, gęsta, słodkawa, pełna smaków i aromatów). Na danie główne tradycyjna ryba z bananem i słodkimi ziemniakami (wszystko grillowane, bez zbędnych przypraw, można było cieszyć się naturalnymi smakami które były bardzo bogate) i na koniec on - mus mango. Ale nie był to zwykły mus, deser przypominał bardziej serniczek niż mus, gdyż był to miks twarożku z mango. Wszystko obłędnie dobre. Na koniec kawa/herbata. Cała uczta - 15€. Gorąco polecam to miejsce!!!

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Gorąco polecam odwiedzić tę restauracje, jedzenie bardzo dobre, niedrogie. Wspaniała atmosfera za sprawą przemiłej obsługi.

Dziękujemy, Martini0719
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy danie dnia, skusiła nas cena i warto. Lokalne ryby i owoce, na deser własnego wyrobu lody. Właściciel sympatyczny, widać, że zależy mu na jakości. W sumie za 3 os. wydane ok 46€ i pełni do wieczora. Zdjęć jest pełno wiec sobie darowałem.

Dziękujemy, Piotr_Warszawa_PL
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Bistro trochę oddalone od centrum, ale warto się do niego przespacerować. Menu Madeira proponuje nam bardzo dobrą ponchę jako aperitive, jedną z dwóch zup do wyboru jako pierwsze danie, danie główne z dwóch do wyboru oraz desery, a wszystko tylko za 15 euro. Zdecydowałem się na zupę pomidorową z cebulą, która przypomina naszą "pomidorówkę" wzbogaconą o zanurzone jajko na twardo, espadę oraz tradycyjne ciasto maderskie. Wszystko smaczne,bardzo estetyczne, w dużej ilości, podane przez miłą obsługę porozumiewającą się w kilku językach. Obowiązkowa pozycja w Funchal

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adrian W

Le Bistrot Jacaranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w Le Bistrot Jacaranda? Podziel się wrażeniami!