Jedno z najpiękniejszych miejsc jakie widzialam

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
978justynam
Nie ma się czego bać!

Zrecenzowano: 17 lipca 2019
Karolina W
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc obok zatloczonego Costa da Roca,warto zejść na tą przepiękną plażę. Zejście na nią przy zachowaniu ostrożności nawet w klapkach jest możliwe...zdecydowanie przesadzone są opinie z tym arcytrudnym zejściem. Sama plaza to jeden z najpiękniejszych widoków jakie w życiu widziałam. Miałam to szczęście być o zachodzie słońca...piękne wysokie fale..lazurowa woda i okazale klify. Ten fascynujący widok zostanie ze mną na zawsze.

Dziękujemy, 978justynam
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Zejście nie jest wcale tak trudne, jak opisują je recenzenci anglojęzyczni, ani też dojazd komunikacją publiczną z Lizbony nie jest niemożliwy (pociąg do Sintry lub Cascais, a potem autobus 403 do Cabo da Roca, stamtąd widać już plażę i można się do niej cofnąć ścieżkami polnymi. Schodziliśmy z dwulatką w nosidle, w sandałach - jest to do zrobienia, jeśli nie jest ślisko (nie padało), za nami szła dziewczyna w japonkach - i też zeszła :) Oczywiście, lepiej mieć pełne buty, my takich po prostu nie mieliśmy w bagażu. Czy warto? Najpiękniejsza plaża, jaką widziałam. W dodatku woda dużo cieplejsza niż w Cascais, czy na plażach po drugiej stronie lizbońskiego mostu.

Dziękujemy, Karolina W
Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce. Mała ilość turystów. Brak oznakowania jak dojść. Od latarni morskiej jest to druga plaża za klifem.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Journey790968
Zrecenzowano: 5 grudnia 2018

Najładniejsza plaża. zejście nie jest takie straszne jak może sie wydawać, jak sie dojdzie do początku zejscia to trzeba isc w LEWO . Po drodze widziałem rodziny z dziećmi z reklamówkami i plecakami. warto zachować ostrożność. Wysiłek wynagrodziły piękne widoki

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, kula68200
Zrecenzowano: 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Okolica przepiękna, nie daliśmy rady zejść, bo jest naprawdę stromo, ale sam widok przepiękny. Dla samego spaceru warto się wybrać

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, martaoo