“Pyszne ciasteczka!”
Pastéis de Belém — recenzja

Pastéis de Belém
Nr 5 wśród 68 Piekarnie (Lizbona)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Bufet, Dostawa, Na wynos
Okolica: Belém

Polecam spróbować najbardziej znany przysmak Lizbony.Ciasteczko smakuje wyśmienicie.My bylismy około godziny 15 i w kolejce stałam 3 minuty.
Warto zajrzeć jesli jest sie w Belem.

Dziękujemy, Magdalena G
  • Więcej języków

Można poznać proces i zjeść pyszne ciastka (wczesniej wystać je w kolejce) w tym miejscu kompletnie bez duszy.

Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 7 września 2019

Ciastkarnię odwiedziliśmy podczas zwiedzania miasta.Wszystkie pomieszczenia są za szybą przez co można śledzić cały proces produkcji.Babeczki są pyszne:) Polecamy wizytę w tym miejscu.

Dziękujemy, aleksandra6400
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne polecam wszystkim, ciepłe wypieki, przyjemna obsługa ale ciężko znaleźć miejsce do siedzenia.

Dziękujemy, 229olekb
Zrecenzowano 4 września 2019

Kultowy lokal a własciwie ciasteczka które tam mozna kupić. Są naprawdę smaczne.
Wnętrze lokalu jest ... ogromne. Obsługa b.sprawna bo klientów bez liku. Polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001

Pastéis de Belém — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Pastéis de Belém? Podziel się wrażeniami!