“Słodka atrakcja:)”
Pastéis de Belém — recenzja

Pastéis de Belém
Nr 5 wśród 68 Piekarnie (Lizbona)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Bufet, Dostawa, Na wynos
Okolica: Belém
Zrecenzowano 7 września 2019

Ciastkarnię odwiedziliśmy podczas zwiedzania miasta.Wszystkie pomieszczenia są za szybą przez co można śledzić cały proces produkcji.Babeczki są pyszne:) Polecamy wizytę w tym miejscu.

Dziękujemy, aleksandra6400
  • Więcej języków

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne polecam wszystkim, ciepłe wypieki, przyjemna obsługa ale ciężko znaleźć miejsce do siedzenia.

Dziękujemy, 229olekb
Zrecenzowano 4 września 2019

Kultowy lokal a własciwie ciasteczka które tam mozna kupić. Są naprawdę smaczne.
Wnętrze lokalu jest ... ogromne. Obsługa b.sprawna bo klientów bez liku. Polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obowiązkowa pozycja dla każdej osoby będącej w Lizbonie.
Bardzo dobre Pastéis, polecam wejść do środka do kawiarni i poszukać wolnego stolika niż stać w wielkiej kolejce. Można również w kawiarni zamówić na wynos, a miejsc jest pewnie około 400 ;)

Dziękujemy, Izwinitie
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Słynne pasteis, które można kupić pojedynczo albo ładnie zapakowane po 6, jeszcze ciepłe, z dodatkowym cukrem pudrem i cynamonem. Pycha! Mimo długich kolejek - uzasadnionych, warto odczekać swoje (zakup w kasie i z potwierdzeniem odbiera się przy ladzie). Kolejka szybko się zmniejsza, więc pozostaje mi życzyć "smacznego".

Dziękujemy, Zofia F

Pastéis de Belém — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Pastéis de Belém? Podziel się wrażeniami!