Zapisz
"Lizbona, to maisto, które naprawdę przytula:-)"

Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w Lizbonie, było mądrze, niezwykle... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 lutego 2020
J5502FYannaz
Zdecydowanie polecamy!

To był nasz drugi pobyt w Lizbonie i chcąc poznać to piękne miasto jeszcze bliżej zdecydowaliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 grudnia 2019
ewesza

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam! Sam spacer super - dużo ciekawych informacji, zakamarków i smaków, do których samemu trudno byłoby trafić. Równie godne uznania są mapka i wszystkie cenne wskazówki: gdzie i co zjeść, gdzie posłuchać fado (Magda jeszcze raz dzięki za polecenie), co jeszcze zobaczyć.

Dziękujemy, m1000500100900
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

28 lipca miałam przyjemność pospacerować z grupa moich przyjaciół po Lizbonie. Towarzyszyła nam w tym Pani Magda której bardzo dziękujemy za profesjonalne i zwięzłe przekazanie najważniejszych informacji o tym mieście. Na każde zadane pytanie Pani Magda udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Raz jeszcze dziękujemy Pani Magdzie i polecamy ją wszystkim którzy chcieliby poznać historie Lizbony. Polecamy „Sekrety Lizbony”.

Dziękujemy, Joanna12081975
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Przyleciałam z koleżanką z Wrocławia tylko na 4 dni do Lizbony. Wraz z przewodniczką Moniką zobaczyłyśmy piękne miejsca, zakamarki i usłyszałyśmy historię tego miejsca. Włóczęga po zakamarkach dzielnic Lizbony to sama przyjemność. Monika usmiechnięta i wesoła dziewczyna opowiadająca z wielkim zaangażowaniem.Wycieczkę zakończyłyśmy pysznym obiadem w małej kameralnej rodzinnej knajpce. Polecam

Dziękujemy, Jolanta N
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

14 czerwca spacerowałam z Moniką. Wspaniała przewodniczka. Włoczęga z nią po tym pięknym mieście godna polecenia każdemu. Widziałam sporo i słyszałam wiele ciekawych informacji. Wiele straciłabym gdybym nie przeczytała o "Sekretach Lizbony". Każdy kto wybiera się do Lizbony powinien zarezerwować spacer w Sekretach. Nie zdradzę gdzie jest mozaika - twarz najbardziej znanej śpiewaczki Fado, nie zdradzę jak trafić do najlepszej "pastelarni" w mieście, bo to wszystko można odnaleźć podczas spaceru. Fantastyczne przeżycie!!!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Monika D
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Kameralnie, klimatycznie, z dużą ilością ciekawych informacji przekazanych w bardzo przystępny sposób. Magda starała się trafić w nasze oczekiwania i udało się jej to wyśmienicie. Serdecznie polecamy
Joanna i Artur

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019