Atrakcja turystyczna

Gloria, winda z duszą !

Zrecenzowano: 22 stycznia 2018
Turysta112
Jelenia Góra, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 135)

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Sugeruję udać się przed 9 rano - mało chętnych na nietypową podróż wyjątkowo w towarzystwie mieszkańców Lizbony.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Parawruch
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Winda da Gloria to w rzeczywistości dośc zaniedbany środek transportu, który w ciągu kilkudziesięciu sekund pokonuje kilkanaście metrów wysokości i wywozi nas w łatwy sposób do górnej części Lizbony. Z tego co zrozumiałem to winda z tarasem widokowym, żółty tramwaj to alternatywa dla Glorii.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stara winda a’la tramwaj, troche za rzadko kursuje. pojedynczy bilet bardzo drogi, oplacalna z Lisboa card

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 22 stycznia 2018

Niby winda a jednak tramwaj. Stary, trzeszczący ale przejażdżka wyjątkowa.Swoistym rytuałem jest bazgranie Glorii czymś na wzór graffiti. Taka podobno tradycja. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, Turysta112
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017

Szkoda, że winda nie jest już żółta :(
Bica w remoncie.... A Gloria.... sprawia wrażenie dość zaniedbanej. To wizytówka Lizbony, w naszej opinii warto ją odnowić.

Gdyby było czysto - byłoby super...

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Maryywl