“Doskonałe śniadanie”
Augusto Lisboa — recenzja

Augusto Lisboa
Nr 3 wśród 5 662 Restauracje (Lizbona)
Kuchnie: Francuska, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Graça i São Vicente

Pyszne zestawy śniadaniowe, najlepsze na których byliśmy w Lizbonie. A porcja jest naprawdę duża. Do tego klimatyczne wnętrze, spokojna atmosfera i pomocna obsługa. Bardzo polecam!

Dziękujemy, smiszym
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pioneer08996514786, Propriétaire, Augusto LisboaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo za komentarz :) To nas bardzo cieszy!

Zrecenzowano 18 maja 2019

Miejsce którego nie można pominąć zwiedzając Lizbonę- szczególnie polecam duże śniadanie z tostem z awokado i jajkiem :) Poezja!!!!

Dziękujemy, a_uliska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pioneer08996514786, Propriétaire, Augusto LisboaOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Bardzo dziękuję za komentarz :)

Zrecenzowano 15 lutego 2019

Wszystko smaczne, atmosfera luźna, bardzo klimatyczne miejsce! Polecam razem z przyjaciółkami! :):):)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, mnik212
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: augustolisboa, Propriétaire, Augusto LisboaOdpowiedź udzielona 23 lutego 2019

dziękuję bardzo! bardzo się cieszę, że Ci się podobało! :)

Zrecenzowano 1 października 2018

Bardzo klimatyczne miejsce w pobliżu Klasztoru Św. Wincenta i Panteonu, przepyszne menu lunchowe z przysmakami portugalskimi. Obsługa rewelacyjna.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Nestorius2014
Zrecenzowano 21 czerwca 2018

Miejsce z miłą atmosferą i pysznym jedzeniem. Trafiłam na przepyszną zupę dnia. Z deserów warto polecić tiramisu oraz lody. Wszystko warte swojej ceny.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Moroszka

Augusto Lisboa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Augusto Lisboa? Podziel się wrażeniami!