“Smacznie ale bez szału”
Solar 31 — recenzja

Solar 31
Nr 76 wśród 4 778 Restauracje (Lizbona)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 marca 2018

Zjadłem tam najlepsze ostrygi w życiu, smaczne krewetki, niestety zawiodłem sie na rybie którą zamówiłem, była bardzo słabo doprawiona i nie przyjemna w smaku, pewnie wpadka, w każdym bądź razie polecam te miejsce.

Dziękujemy, Karol D

Zrecenzowano 13 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce pyszne jedzenie zwłaszcza ośmiornica i ostrygi ceny przystępne a obsługa super miłą i pomocna na pewno wpadnę tu jeszcze raz

Dziękujemy, Marek H
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam owoce morza . Ośmiornica była nawet lepsza niż w stolicy ośmiornicy na południu w miasteczku Santa Luzia gdzie jest przepyszna we wszystkich odmianach . Obsługa lokalu bardzo szybka i kontaktowa . Manager restauracji frontem do klienta. W pewnej chwili gdy była pełna sala zaserwował niebieskiego szampana dla wszystkich klientów . Miał super podejście i pytał wszystkich czy jedzenie jest w porządku. Pozdrawiam Cebitgroup

Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna ośmiornica, zupa rybna oraz deser. Stek house twardy. Owoce morza najlepsze. Wspaniała atmosfera.

Dziękujemy, Karolina13717
Zrecenzowano 27 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjnie pod każdym względem!!!! Wszystko czego sprubowalismy było REWELACYJNE!!!! Nie zastanawiacie się tylko smacznego w Solar 31

Dziękujemy, Ola A

Solar 31 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Solar 31? Podziel się wrażeniami!