“Bardzo smaczne”
Santa Rita — recenzja

Santa Rita
Nr 432 wśród 5 654 Restauracje (Lizbona)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores

Niepozorne miejsce, z przemiła obsługą i bardzo smaczną rybą. Zdecydowanie można się najeść niewielkim jak na Lizbone kosztem.

Dziękujemy, 19Dominiczka

Bardzo dobra restauracja, schowana w bocznej uliczce. Rekomendowana przez przewodnika. Ceny bardzo dobre ,obsługa super. Dania bardzo smaczne.Polecam

Dziękujemy, Pabloo012
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce godne polecenia na lunch podczas zwiedzania miasta. Bardzo dobra i szybka obsługa, smaczne dania. Wiele tradycyjnych potraw w karcie. Dobre domowe wino. Przyjazne ceny. Polecam!

Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi recenzjami i przystępnym i cenami wybraliśmy się na wspólną kolację w 4 osoby. niestety porażka kulinarna. dania wyglądały i smakowały jakby były odgrzane w mikrofalówce. równie dobrze można sobie kupić w supermarkecie mrożonki i je podgrzać. nie polecam !!!. szczególnie w Lizbonie gdzie są świeże owoce morza i wysoką kulturą przyrządzania ryb i mięsa. jedyny plus to no ale wino, było zimne GRATULACJE choć tu obyło się bez porażki.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację z polecenia lokalnego przewodnika. Owoce morza obłędne szczególnie krewetki z kalmarami w sosie śmietanowym. Pozostałe dania także super.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, diwiks

Santa Rita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Santa Rita? Podziel się wrażeniami!