“Bardzo smacznie i w dobrych cenach”
Santa Rita — recenzja

Santa Rita
Nr 432 wśród 5 663 Restauracje (Lizbona)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce godne polecenia na lunch podczas zwiedzania miasta. Bardzo dobra i szybka obsługa, smaczne dania. Wiele tradycyjnych potraw w karcie. Dobre domowe wino. Przyjazne ceny. Polecam!

Dziękujemy, Anna k

Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi recenzjami i przystępnym i cenami wybraliśmy się na wspólną kolację w 4 osoby. niestety porażka kulinarna. dania wyglądały i smakowały jakby były odgrzane w mikrofalówce. równie dobrze można sobie kupić w supermarkecie mrożonki i je podgrzać. nie polecam !!!. szczególnie w Lizbonie gdzie są świeże owoce morza i wysoką kulturą przyrządzania ryb i mięsa. jedyny plus to no ale wino, było zimne GRATULACJE choć tu obyło się bez porażki.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację z polecenia lokalnego przewodnika. Owoce morza obłędne szczególnie krewetki z kalmarami w sosie śmietanowym. Pozostałe dania także super.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, diwiks
Zrecenzowano 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo sympatyczna. Pyszne domowe wino, niesamowite krewetki z kolendra (przystawka), świeże ryby, ciekawe dania portugalskie.

Typowe miejsce, gdzie się trafia „z polecenia” - przechodząc obok miejsce „nie wciąga do środka”, a szkoda bo warto! Przeszkadzał brak muzyki w tle, byliśmy dość wcześnie i w knajpce nie panował jeszcze typowy wieczorny harmider.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, FellowTraveler676867
Zrecenzowano 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Faktycznie, tak jak opisują Ci co tu byli, że bez polecenia trudno tu trafić. Lokal z zewnątrz prawie w ogóle nie widoczny, w środku wystrój raczej prosty, bardziej przypominający stołówkę niż restauracje. Obsługa bardzo mila, choć nam się trafił pan, nieznający angielskiego. Bylo trochę kłopotu z zamówieniem, ale wszystko co chcieliśmy trafiło na nasz stół. Jedzenie bardzo dobre a porcje takie, że ledwo daliśmy rade zjeść. Z czystym sumieniem można polecić to miejsce na lunch.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Sebastian s

Santa Rita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Santa Rita? Podziel się wrażeniami!