Zadbany i ładny plac

Piękny plac zarówno w ciagu dnia jak i nocą.Monumentalny,czysty ,zadbany.Pełni funkcje... Przeczytaj więcej

Magdalena G
Przepiekny plac

Zrecenzowano: 4 września 2019
mariuszj2001
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (15 691)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Super jest ten plac. Już samo wejście od głównej ulicy robi wrażenie ale widok od strony pomnika też może się podobać. Polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne miejsce gdzie można zrobić kilka zdjęć potwierdzających wizytę w Lizbonie. Jednakże spacer główna ulicą do przyjemnych nie należał, co chwile ktoś włącza swoją muzykę i tańczy zbierając pieniądze, lub zaczepia by sprzedać narkotyki...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, klaudi23a
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ten plac należy do moich ulubionych miejsc w Lizbonie - zarówno w dzień jak i nocy! Zatoka jest na wyciągnięcie ręki, a w około mnóstwo knajpek, w których można zjeść i wypić coś dobrego!

1  Dziękujemy, 115mariuszc
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ulica jak ulica. Kupa ludzi i wielki plac. Wina i slodycze.
Dlaczego na wesolo?
Na odcinku 200m az 7 osob pokazywalo probujac sprzedac ziolo hasz i koke. Wiec dla osob bez dzieci chcacych sie totalnie zcilautowac jest to miejsce idealne.
O ceny nie pytalem bo moja kobita za mna szla z mieczem samuraja czekajac na moj ruch.

Dziękujemy, Fidzian
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

tu rozpoczęliśmy zwiedzanie Lizbony. śliczne widoki, klimatyczny plac, na którym można spotkać lokalnych artystów. polecam wejście na łuk triumfalny

Dziękujemy, Joanna U