Zapisz
Piękny plac.

Piękny plac w centrum Lizbony w pobliżu rzeki Tag. Plac z trzech stron otaczają okazałe gmachy... Przeczytaj więcej

jkusnierek
Szczecin, Polska
Moje ulubione miejsce na świecie!

Wciąż kocham to miejsce tak samo od lat. Plac ten był dla mnie zawsze punktem odniesienia i tak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2020
madeleinewojcik
Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (16 598)

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładne miejsce gdzie można zrobić kilka zdjęć potwierdzających wizytę w Lizbonie. Jednakże spacer główna ulicą do przyjemnych nie należał, co chwile ktoś włącza swoją muzykę i tańczy zbierając pieniądze, lub zaczepia by sprzedać narkotyki...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, klaudi23a
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ten plac należy do moich ulubionych miejsc w Lizbonie - zarówno w dzień jak i nocy! Zatoka jest na wyciągnięcie ręki, a w około mnóstwo knajpek, w których można zjeść i wypić coś dobrego!

1  Dziękujemy, 115mariuszc
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ulica jak ulica. Kupa ludzi i wielki plac. Wina i slodycze.
Dlaczego na wesolo?
Na odcinku 200m az 7 osob pokazywalo probujac sprzedac ziolo hasz i koke. Wiec dla osob bez dzieci chcacych sie totalnie zcilautowac jest to miejsce idealne.
O ceny nie pytalem bo moja kobita za mna szla z mieczem samuraja czekajac na moj ruch.

Dziękujemy, Fidzian
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

tu rozpoczęliśmy zwiedzanie Lizbony. śliczne widoki, klimatyczny plac, na którym można spotkać lokalnych artystów. polecam wejście na łuk triumfalny

Dziękujemy, Joanna U
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny plac, ciekawa architektura Bramy, dodatkowo monumenty. Warto zobaczyć. Sporo ludzi więc warto zobaczyć po pierwsze w tygodniu po drugie rano. Dodatkowo mnóstwo osób proponujących wszelkiego rodzaju narkotyki, więc warto uważać. Dość czysto jak na Portugalię, ale nie jest to Polska, a na pewno nie Skandynawia, czyli leżące śmieci w zaułkach czy bezdomni że śpiworami to nic dziwnego. Taki klimat. Polecam jednak na spokojnie się przejść i zobaczyć.

Dziękujemy, Przemek G