Nic nadzwyczajnego.

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
Przemek G
Gdynia, Polska
Piękny widok

Warto wejść po kręconych schodach na górę żeby ujrzeć widok jaki prezentuje nam Lizbona... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019
Paulin P
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 249)

Atrakcja nie warta czekania w ogromnej kolejce. Długie czekanie związane ze słaba organizacja i zbyt mała liczbą kursów. Taras widokowy otwarty od godz.9, gdy ustawia się już niemała kolejka. Widok z tarasu sympatyczny, ale podobne można zobaczyć z pozostałych zabytków które na pewno będziecie odwiedzać. My odwiedziłyśmy, ze względu na wykupioną Lisboa Card.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AleksandraM1803
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykle ciekawa i oryginalna atrakcja! Z góry piękny widok na panoramę Lizbony. Jedynym minusem są długie kolejki.

1  Dziękujemy, 115mariuszc
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Moim zdaniem, ta atrakcja nie była warta mojego zachodu. Ponad dwie godziny stania w kolejce, aby wyjechać tą windą na górę (był to początek czerwca, który jest uznawany za niski sezon :I ). Skorzystaliśmy tylko dlatego, że mieliśmy kartę LisboaCard i przejazd był w cenie. Identyczny widok można zobaczyć z łuku Rua Augusta lub z Panteonu - dużo mniej zatłoczone,albo wejść przez budynek, który znajduje się po drugiej stronie ulicy unikając stania w kolejce.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Magda L
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie to tak jak w temacie. Sama konstrukcja ani trochę nie pasuje do okolicy, a i widok nie jest jakiś super. Warto raczej wybrać się na zamek. Jeżeli jednak ktoś chce wejść to warto wstać rano bo nie ma wtedy takiej kolejki do kasy.

Dziękujemy, Przemek G
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

5.30 euro za kilkanaście sekund jazdy. Plus za priorytet dla małych dzieci. Gdybyśmy mieli stać godzinę w kolejce byłby to najbardziej stracona godzina.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, medykpl