Zapisz
Rewelacja

Zabytek klasy światowej, powala swoim pięknem, krużganki i kościół cudowne, groby królewskie i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2020
839tomasz
Kraków, Polska
śiczny klasztor

Polecam odwiedzenie przynajmniej kaplicy, do której wstęp jest bezpłatny. Szczerze mówiąc można się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lutego 2020
Tipi i
Przeczytaj wszystkie recenzje (30 685)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Bryła zewnętrzna ładna ale … dopiero w środku czuje się magię tego miejsca. Od razu czuć że przebywa się w wiekowym pomieszczeniu. Polecam !

Dziękujemy, mariuszj2001
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nazwa miejsca jest dosyć myląca. Za 10 euro zwiedzamy nie tyle klasztor, co same krużganki. Wizyta nawet dla maniaków architektury to nie więcej niż 20 minut. Obszedłem miejsce wokół dwa razy bo bylem przekonany, że coś pominąłem. Zdjęcia na trip advisorze z tego miejsca tak naprawdę pokazują jak mało jest tu do zobaczenia. Lepiej czas w Lizbonie poświecić na inne miejsca, a klasztor obejrzeć z zewnątrz. Wizyta w samym kościele jest darmowa i zobaczyć w nim można zdecydowanie więcej niż na krużgankach. Jeżeli jesteście w Lizbonie tylko na kilka dni lub macie ograniczone fundusze na wakacje, odpuśćcie sobie :)

Dziękujemy, br0ckt0nb
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Po zakupie karty lizbońskiej wejście do klasztoru jest priorytetowe i za darmo. Klasztor jest portugalskim połączeniem gotyku i renesansu, stąd kolumnady i gotyckie łuki. W kościele nagrobki Vasco da Gamy i najważniejszego portugalskiego literata (niestety tylko o nim słychać było w szkole) - Luisa Camoesa. Największe wrażenie robią wewnętrzne krużganki, rozsłoneczniony dziedziniec.

2  Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Budowla robi ogromne wrażenie. Obowiązkowy punkt zwiedzania podczas pobytu w Lizbonie. Wspaniałe prezentuje się już samo wejście do kościoła. W środku jest jeszcze piękniej. Szczególnie wrażenie robi sufit i krypty podtrzymywane przez słonie - widoczne na zdjęciu. Polecam na dobry początek zwiedzania ponieważ w okolicy znajdują się inne warte zobaczenia zabytki.

1  Dziękujemy, azbikow
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klasztor jest piękną budowlą, która stanowi jedną z głównych atrakcji miasta! Naprawdę warto!

Bilety jest lepiej kupić online i odebrać je w muzeum archeologicznym wewnętrzną klasztor. W ten sposób uniknie się długich kolejek w pełnym słońcu.

1  Dziękujemy, 115mariuszc