Oceanarium w Lisbonie zachwyca.

Oceanarium jest niezwykłe, przepięknie krajobrazy wodnych światów. Do tego wielki ogrom wody... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dailetrip
Wrocław, Polska
Bardzo zadbane

Bardzo polecam wizytę, w szczególności zaraz po otwarciu że względu na mniejszą ilości... Przeczytaj więcej

759madzias
Przeczytaj wszystkie recenzje (38 533)

Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Oceanarium wbrew wszystkim opiniom dostaliśmy się bardzo szybko. Duża powierzchnia, imponujące akwarium, ale chyba spodziewaliśmy się trochę więcej. Nie widzieliśmy żółwi które we wrocławskim afrykariumsa norma. Spacer po obiekcie bez pośpiechu i dzikich tłumów zajął nam ok 2 godzin. Cena trochę wygórowana jak na to co oferuje Oceanarium.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AnnaW3488
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe i wyjątkowe miejsce! Ogólnie unikam atrakcji, gdzie obecne są zwierzęta jednakże widziałam, że są tutaj we wspaniałych warunkach i mają pełną opiekę weterynaryjną. Bardzo ciekawa, edukacyjna wystawa, na której spędziliśmy wiele godzin :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Sylwia W
Zrecenzowano: 5 września 2019

Ogromny zbiornik z mnóstwem ryb i rekinów, który obchodzimy wokół na 2 piętrach. Ponadto wiele ciekawych mniejszych akwariów z 4 stron świata, w tym salka kinowa z filmem o rozwoju oceanarium, gdzie można przysiąść i odpocząć. Nie ma przeszklonego tunelu po którym można by przejść. Oddalone od centrum, wokół zielone tereny gdzie miło można pospacerować.
W sierpniu po bilet stałem w kolejce tylko 10 minut.

Dziękujemy, Seminol
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wspaniale zaprezentowany podwodny świat m.in rekiny, płaszczki, manty, również pingwiny i wydry, żabki i inne, niezwykle pięknie podświetlone meduzy, wspaniała wystawa dodatkowa z podwodną roślinnością. Pierwszy raz widziałam na żywo maskonura :)

Dziękujemy, aisia2018
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzin. Jedno z ciekawszych oceanariów jakie widziałem. Zdecydowanie warto odwiedzić będąc w Lizbonie.

Dziękujemy, krishU3740JI