Oceanarium w Lisbonie zachwyca.

Oceanarium jest niezwykłe, przepięknie krajobrazy wodnych światów. Do tego wielki ogrom wody... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
dailetrip
Wrocław, Polska
Bardzo zadbane

Bardzo polecam wizytę, w szczególności zaraz po otwarciu że względu na mniejszą ilości... Przeczytaj więcej

759madzias
Przeczytaj wszystkie recenzje (38 513)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Ogromny zbiornik z mnóstwem ryb i rekinów, który obchodzimy wokół na 2 piętrach. Ponadto wiele ciekawych mniejszych akwariów z 4 stron świata, w tym salka kinowa z filmem o rozwoju oceanarium, gdzie można przysiąść i odpocząć. Nie ma przeszklonego tunelu po którym można by przejść. Oddalone od centrum, wokół zielone tereny gdzie miło można pospacerować.
W sierpniu po bilet stałem w kolejce tylko 10 minut.

Dziękujemy, Seminol
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wspaniale zaprezentowany podwodny świat m.in rekiny, płaszczki, manty, również pingwiny i wydry, żabki i inne, niezwykle pięknie podświetlone meduzy, wspaniała wystawa dodatkowa z podwodną roślinnością. Pierwszy raz widziałam na żywo maskonura :)

Dziękujemy, aisia2018
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzin. Jedno z ciekawszych oceanariów jakie widziałem. Zdecydowanie warto odwiedzić będąc w Lizbonie.

Dziękujemy, krishU3740JI
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Szczerze mówiąc, byłam nastawiona na cuda natury. A tu się okazało, że Wrocław w niczym nie ustępuje Lizbonie i wystarczy tam być, tutaj tylko mamy kalkę. Za to sklep przy oceanarium - szaleństwo pierdołek (naprawdę pięknych) i zarazem szaleństwo cen ;)

Dziękujemy, Jagoda J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fascynujące miejsce. Z zewnątrz niepozorny budynek kryje gigantyczne akwarium. Możliwość oglądania ryb na 2 poziomach i z 4 stron daje niesamowite możliwości + mniejsze akwaria na zewnętrznej stronie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, psU5558GA