Oceanarium w Lisbonie zachwyca.

Oceanarium jest niezwykłe, przepięknie krajobrazy wodnych światów. Do tego wielki ogrom wody... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
dailetrip
Wrocław, Polska
Bardzo zadbane

Bardzo polecam wizytę, w szczególności zaraz po otwarciu że względu na mniejszą ilości... Przeczytaj więcej

759madzias
Przeczytaj wszystkie recenzje (38 517)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wspaniale zaprezentowany podwodny świat m.in rekiny, płaszczki, manty, również pingwiny i wydry, żabki i inne, niezwykle pięknie podświetlone meduzy, wspaniała wystawa dodatkowa z podwodną roślinnością. Pierwszy raz widziałam na żywo maskonura :)

Dziękujemy, aisia2018
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzin. Jedno z ciekawszych oceanariów jakie widziałem. Zdecydowanie warto odwiedzić będąc w Lizbonie.

Dziękujemy, krishU3740JI
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Szczerze mówiąc, byłam nastawiona na cuda natury. A tu się okazało, że Wrocław w niczym nie ustępuje Lizbonie i wystarczy tam być, tutaj tylko mamy kalkę. Za to sklep przy oceanarium - szaleństwo pierdołek (naprawdę pięknych) i zarazem szaleństwo cen ;)

Dziękujemy, Jagoda J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fascynujące miejsce. Z zewnątrz niepozorny budynek kryje gigantyczne akwarium. Możliwość oglądania ryb na 2 poziomach i z 4 stron daje niesamowite możliwości + mniejsze akwaria na zewnętrznej stronie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, psU5558GA
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Nie musisz jechać na biegun czy też inne zimne miejsce na naszym globie, wystarczy wybrać się do Lizbony.
Miejsce to oferujemy zobaczenie bardzo ciekawej żywej ekspozycji, rekiny płaszczki itd. absolutny hit to pingwiny na wyciągnięcie dłoni. Gorąco polecam !!!

Dziękujemy, maxren