Oceanarium w Lisbonie zachwyca.

Oceanarium jest niezwykłe, przepięknie krajobrazy wodnych światów. Do tego wielki ogrom wody... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
dailetrip
Wrocław, Polska
Bardzo zadbane

Bardzo polecam wizytę, w szczególności zaraz po otwarciu że względu na mniejszą ilości... Przeczytaj więcej

759madzias
Przeczytaj wszystkie recenzje (38 532)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Szczerze mówiąc, byłam nastawiona na cuda natury. A tu się okazało, że Wrocław w niczym nie ustępuje Lizbonie i wystarczy tam być, tutaj tylko mamy kalkę. Za to sklep przy oceanarium - szaleństwo pierdołek (naprawdę pięknych) i zarazem szaleństwo cen ;)

Dziękujemy, Jagoda J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fascynujące miejsce. Z zewnątrz niepozorny budynek kryje gigantyczne akwarium. Możliwość oglądania ryb na 2 poziomach i z 4 stron daje niesamowite możliwości + mniejsze akwaria na zewnętrznej stronie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, psU5558GA
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Nie musisz jechać na biegun czy też inne zimne miejsce na naszym globie, wystarczy wybrać się do Lizbony.
Miejsce to oferujemy zobaczenie bardzo ciekawej żywej ekspozycji, rekiny płaszczki itd. absolutny hit to pingwiny na wyciągnięcie dłoni. Gorąco polecam !!!

Dziękujemy, maxren
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Nie musisz jechać na biegun czy też inne zimne miejsca na naszej planecie, wystarczy odwiedzić oceanarium i zobaczyć na wyciągnięcie dłoni te eleganckie stworzenia.
Rekinów też nie brakuje, bardzo dużo ciekawej żywej ekspozycji. Absolutny hit Lizbony.
Gorąco polecam !!!

Dziękujemy, maxren
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

świetne miejsce na prawdę warte zobaczenia każda następna rzecz była coraz lepsza i fajniesza i bez wātpienia wróciłabym tam i polecam każdemu :)

Dziękujemy, Patrycja Z