Zamek św. Jerzego (castelo de Sao Jorge)
Zapisz
Fajne miejsce

Bardzo fajne miejsce, z pięknym widokiem. Wystarczy Tobie niecała godzina by zwiedzić cale miejsce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 listopada 2019
Piotr B
Fajny

Jest fajny na widoki . Ale, szczerze , oczekiwaliśmy czegoś więcej od niego . ale odwiedzić warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019
Explorer97388
Przeczytaj wszystkie recenzje (29 686)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zamek jest bardzo ciekawy i raczej nie dla ludzi z lękiem wysokości :) Panorama na Lizbonę - bezcenna! Tylko nie zapomnijcie zwiedzić wszystkich zakątków, my przez swą niewiedzę opuściliśmy dość dużo. Generalnie polecam, bardzo mi się podobało :)

Dziękujemy, Jagoda J
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wystawa na zamku niewielka, może i wnętrze nie powala na kolana, ale widoki z murów piękne, a przechadzające się pomiędzy kawiarnianymi stolikami czarno-białe pawie robią wrażenie. Trudno mieć pretensje, że średniowieczne zamczysko zbudowane jeszcze przez Maurów (o historii zamku i wykopaliskach archeologicznych opowiada za darmo przewodnik - godziny i język jest na tabliczce obok wykopalisk) po trzęsieniu ziemi pod koniec XVIII w. nie podniosło się z ruiny, ale widać w rekonstrukcji oraz zadbaniu o teren szacunek Portugalczyków do własnej historii.

Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Otoczenie zamku słabe. Nieoryginalna zabudowa Dużo sobie liczą za jeden widok z murów bez zamku. Ponadto tam nic związanego z z zamkiem nie ma.

1  Dziękujemy, konjoc
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamek świętego Jerzego to surowa budowla, którą warto zobaczyć ze względu na piękną panoramę Lizbony!

Sprzedaż biletów idzie bardzo sprawnie, A więc czas oczekiwania jest krótki.

Dziękujemy, 115mariuszc
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

warto dla widoków, bo są naprawdę piękne. same ruiny nas przynajmniej tak bardzo nie zachwyciły, ale wielbiciele historii, cz archeologii pewnie byliby bardziej usatysfakcjonowani. brak zniżek z lisboa card, cena chyba zbyt wysoka

Dziękujemy, Joanna U