“Świetne jedzenie!”
El Rei D'frango — recenzja

El Rei D'frango
Nr 172 wśród 5 662 Restauracje (Lizbona)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores
Zrecenzowano 7 września 2019

Fantastyczne, świeże jedzenie. Porcje są naprawdę duże, a ceny jak na Lizbonę bardzo przystępne. Ośmiornica obłędna!

1  Dziękujemy, Ela K

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce wyglada dość niepozornie z zewnątrz, bardzo pozytywnie zaskoczyło w środku. Lokalna kuchnia na najwyższym poziomie, dodatkowym miłym smaczkiem jest możliwość oglądania jak potrawy są przyrządzane. Obsługa kelnerska przez cały czas czeka na skinienie, uśmiechnięta i pomocna. Cena jak na tę jakość całkiem przystępna (11€/osobę wliczając wino). Przed nalaniem lampki wina dostajemy trochę do skosztowania. Jeśli chodzi o minusy to miejsce jest dość tłoczone i ciasne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Flliko
Zrecenzowano 5 marca 2018

Polecam i to z całego serca. Świeżo, pysznie, młoda ekipa.
Miecznik był pyszny, dorsz w wydaniu z jajkiem najlepszy.
Przystępne ceny, fajne miejsce.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Sandra J
Zrecenzowano 12 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy podzieleni. Już wyjaśniam dlaczego. Ja zamówiłam ośmiornice. Była super zrobiona na prawdę rewelacja. On zamówił mięso. Okazało się jednak że musi wybrać sobie coś innego z karty bo tamto im już wyszło. Frytki mają dobre ale za to mięso było za bardzo przeciągnięte. Obsługa bardzo miła. Tylko musieliśmy troszkę poczekać na stolik. Ceny nie za wysokie więc jest ok.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, nilaya25
Zrecenzowano 1 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy dwa razy. Raz ryby raz mięso. Mają tendencje do używania zbyt dużej ilości soli, ale potraktowaliśmy to jako lokalny klimat. Ogólnie posiłki smaczne, obsługa w porządku. Nastolatki zjadły wszystko wiec dla rodzin się nadaje. Ceny bardzo rozsadne. Nie można płacić kartą. Polecamy również desery

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, volodia22

El Rei D'frango — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w El Rei D'frango? Podziel się wrażeniami!