“Kolacja w LIzbonie”
A Provinciana — recenzja

A Provinciana
Nr 282 wśród 5 174 Restauracje (Lizbona)
Kuchnie: Portugalska
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały klimat,miejsce którego nie znajdzie się przy głównych ulicach,typowa lokalna restauracja.Miła obsługa,super jedzenie z bardzo dobrym domowym wytrawnym winem.I na koniec deser,ciasta własnej roboty.Osobiście polecam kalmara.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, koliberos

Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ochyda... zamówiliśmy mątwy, sardynki i jakaś obrzydliwa rybę. Nie polecamy. Wino rewelacja! Za to 1 gwiazdka.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, lanavell
Zrecenzowano 13 marca 2018

Obsługa bardzo uprzejma, pomocna, uśmiechnięta, rewelacyjna atmosfera miejsca, widać że to restauracja rodzinna. Bardzo dobry dorsz, rewelacyjnie niskie ceny, Warto skosztować czerwonego wina domowego, i poczuć klimat miejsca do którego przychodzą portugalczycy.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, mflasza
Zrecenzowano 6 marca 2018

jedliśmy ośmiornicę i sardynki, popijając domowym winem, wszystko świeże i bardzo smaczne, a przy tym tanie

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kostek k
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowita atmosfera, bardzo dobre jedzenie... Po ilości lokalsów widać, że to miejsce nie jest turystyczne. Bardzo polecam ;-)

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, Daniel S

A Provinciana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w A Provinciana? Podziel się wrażeniami!