“Wspaniała atmosfera”
Sr. Fado de Alfama — recenzja

Sr. Fado de Alfama
Nr 131 wśród 5 071 Restauracje (Lizbona)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Zamek św. Jerzego, Alfama i Mouraria
Zrecenzowano 24 listopada 2016

Klimatyczna,rodzinna restauracja z dobrym jedzeniem,miłą obsługą i pięknym koncertem fado.Konieczna rezerwacja z wyprzedzeniem,poniewaz jest tam niewielka ilość stolików.Polecam dopłacić 10 euro i wziąć lepsze wino( szczególnie godne polecenia vino verde) .Artystyczne wrażenia po kolacji -niezapomniane! Gitary i śpiew na wysokim poziomie.Polecam gorąco jako obowiązkowy wieczór w Lizbonie.

2  Dziękujemy, kinga08

Zrecenzowano 9 czerwca 2016

Restauracja , pełna naturalnego Fado. Bez zadęcia. Prosty wystrój . Miła obsługa, nie narzucająca się.
Jedzenie smaczne i świeże. Szczególnie polecam sałatkę z ośmiornicy.

1  Dziękujemy, Katarzyna Z
Zrecenzowano 16 grudnia 2015

Do Sr Fado trafiliśmy dzięki znajomym,którzy byli tam rok wcześniej.W małej,przytulnej knajpce właściciele tworzą tak NIEPOWTARZALNĄ atmosferę,że po dobrych kilku godzinach żal było wychodzić! I to fado-ktoś,kto czuje tę muzykę,będzie oczarowany!JA BYŁAM!!!!Jeśli będę jeszcze kiedyś w Lizbonie(a zamierzam:-),NA PEWNO tam wrócę!POLECAM!

Dziękujemy, quirie
Zrecenzowano 15 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wraz z żoną wybraliśmy się do tej restauracji zachęceni opinia kelnera pracującego w innym miejscu. Całość obsługiwana przez rodzinę, zamknięte drzwi wejściowe, muzyka na żywo sprawia że to jedna z większych atrakcji naszego pobytu w Lizbonie.

1  Dziękujemy, Bartosz W
Zrecenzowano 8 grudnia 2015

Ludzie, którzy znają Fado, powinni tu być zawsze, gdy są w Lisbonie. Relaks przy muzyce i winie z najlepszych portugalskich winnic.

1  Dziękujemy, PJPodroznik1

Sr. Fado de Alfama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Sr. Fado de Alfama? Podziel się wrażeniami!