“Portugalskie ciasteczka i śniadania”
Fabrica da Nata — recenzja

Fabrica da Nata
Nr 4 wśród 116 Kawa i herbata (Lizbona)
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores
Okolica: Baixa, place Rossio i Restauradores
Zrecenzowano 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na śniadanie ( ciepłe tosty, kanapki), dobra kawa. No i słynne portugalskie ciastka, robione na miejscu. Przyjemne, jasne wnętrze. Polecamy.

Dziękujemy, nataliagiska

Zrecenzowano 20 marca 2018

Świetne Pasteis de nata podawane na ciepło. Miła obsługa i ładny wystrój. Można obserwować etap produkcji ciastek de nata zza szyby.

Dziękujemy, Aga L
Zrecenzowano 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne, ciekawe miejsce. Pyszne Nata, porto i kanapki.
Uśmiechnięci ludzie . Niezwykły system transportu babeczek :)

Dziękujemy, Iwona W
Zrecenzowano 9 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce. Wspaniała atmosfera, wystrój i obsługa. Babeczki wyśmienite, ciepłe, posypane cynamonem. Jako dodatek słodki sok z pomarańczy. Mniaammmm dla dzieci atrakcja obserwowanie jak powstają słynne babeczki.
Cudowne miejsce, zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Wspaniałe miejsce! Niesamowicie pyszne de naty oraz świetne kanapki na śniadanie (szczególnie z tuńczykiem oraz panierowanym kurczakiem). Bardzo dobre sałatki przygotowywane na świeżo! Pyszna gęsta czekolada do picia! Obsługa bardzo miła, cierpliwie tłumaczy o odpowiada z uśmiechem na wszystkie pytania turystom! Ceny świetne! Wina rewelacyjne! Moje ulubione miejsce z de nata'mi w Lisbonie! Wracaliśmy tam codziennie! Na zewnątrz kilka stolików z fajnym widokiem! W środku także przytulnie, czyste łazienki. Super miejsce!!!

Dziękujemy, Marcin Karolina P

Fabrica da Nata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lizbona, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Fabrica da Nata? Podziel się wrażeniami!