“Kolacja”

Polvo Vadio
Zarezerwuj stolik
pon., 14.10
20:00
Nr 18 wśród 676 Restauracje (Cascais)

Znakomite jedzenie. Smaczne, gustownie podane i niezbyt drogie. Wiele odmian szlachetnie przygotowanej ośmiornicy. Rewelacja

Dziękujemy, tadmiecz

Zrecenzowano 9 lutego 2018

Odpoczywaliśmy na plaży. I przypadkiem spotkaliśmy Polkę która skierowała nas do tej restauracji. To był perfekcyjny wybór. Odwiedziliśmy mnóstwo restauracji w Lizbonie ale ta jest number ONE. Pyszne ośmiornice w różnych wydaniach. Pozdrawiam szefową Raquel. Obym zawsze trafiał na takie restauracje. Zresztą nie ma mowy wrócę TAM. Raquel do zobaczenia.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, s_awomird201
Zrecenzowano 23 stycznia 2018

Mała, zaledwie 15 miejsc zimą (latem stoliki są także na ulicy), restauracja w Cascais. Boczna uliczka, niedaleko głównych atrakcji miasta. Postaraj się Polvo Vadio (ciekawy znak graficzny oparty na kształcie ośmiornicy) nie przeoczyć. Specjalizują się w ośmiorniczkach robionych na wiele sposobów. Ugotowane jak i smażone były pyszne. Bardzo miła obsługa, klimatycznie, swojsko, ale główną atrakcją jest jedzenie. Dobre wino i przystępne ceny. Za 4 osoby rachunek wyniósł poniżej 65 euro - to nie jest rozbój i nie obali rządu w Polsce. Nawet jeśli przy posiłku nie było podtekstów nasuwają się same :) Może ze strachu przed owymi podtekstami tak wielu Polaków bywa w Cascais i przychodzi do tej restauracji, że aż zauważyła to właścicielka. Zajrzyjcie, może to prosta droga do kolejnego miejsca z polskim menu.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, pawe_n840
Zrecenzowano 12 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja specjalizuje sie w ośmiornicach i dania sa bardzo dobre. Na karcie jest stek, jakość bardzo dobra, tylko jest skąpany w dużej ilości tłuszczu.
Właścicielka rewelacyjna, daje temu miejscu niesamowity klimat. Desery pyszne - szczególnie sernik :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Burza1
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na obiad kierując się opiniami na tripadvisor. Mała, ale klimatyczna knajpka. Przywitała nas właścicielka, niezwykle miła i uprzejma. Bardzo pomocna przy wyborze dań Do których dobrała nam wino. Przystawka -krewetki które były po prostu niebo w gębie , niesamowite i tak pyszne, że do dzisiaj czujemy ich smak! Coś wspaniałego ! Wino białe idealne! Na drugie danie otrzymaliśmy risotto z ośmiorniczki oraz pasta chlebowa z ośmiornica i krewetkami. I tutaj ogromne rozczarowanie. Risotto Ok, ale zdecydowanie za mało doprawione. Trochę za wodniste. Porcja duża. Natomiast pasta z chleba była nie do zjedzenia niestety. Mokra pasta, która bardzo niedobrze smakowała , ciężko określić też konsystencję- tak jakby jeść pastę połączoną surowym białkiem. Naprawdę niedobre niestety. Na początku dostałam brudne sztućce, ale myśle że to był przypadek , dlatego nie było to dla mnie problemem. Ogólnie właścicielka bardzo ratuje restauracje i cały odbiór Ok, ale oczekiwaliśmy czegoś więcej. Tylko krewetki nas urzekły.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, 642marcinp

Polvo Vadio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cascais, Lisbon District

Byłeś(-aś) w Polvo Vadio? Podziel się wrażeniami!