“Restauracja przy plaży”
Restaurante Lino — recenzja

Restaurante Lino
Nr 232 wśród 641 Restauracje (Portimăo)
Zrecenzowano 4 września 2019

Gorąco polecam. Restauracja znajduje się bezpośrednio na pięknej, piaszczystej plaży niedaleko hotelu Jardim do Vau. Dobre jedzenie, szybka obsługa.

Dziękujemy, Maciej J

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Codzienność na plazy do vau należy do Lino. Absolutnie pyszne i świeże ryby. Siwy kelner w okularach super daje radę kombinując świeżą rybkę dla dzieci. Przepiękny widok, miejsce na plazy, przychodziliśmy codziennie w mokrych kompielowkach. Obiad dla całej rodziny z butelka wina ok €50. Polecam.

Dziękujemy, Bentonius
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i świetny widok. Najlepsze grillowane krewetki i stek z tuńczyka z cebula. Fajna atmosfera dzięki "zawodowym" :) typowo poludniowo europejskim kelnerom

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, mprojekt_mm
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja nad brzegiem oceanu z przyjemna miłą i pomocna obsługą. Ryby pizza sałatki bardzo dobre desery tez dają radę do tego piękne widoki. Polecam 2 min od hotelu Jardim Do Vau

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Pablo76-2015
Zrecenzowano 22 sierpnia 2016

Restauracja taka sobie (dwoje dzieci) i my (żona i ja). Niezbyt wyszukane menu, niezbyt smaczne, dodatkowo miałem miałem duże problemy żołądkowe po zjedzeniu grillowanych sardynek. Dość długo (nawet jak na te warunki) oczekiwanie na posiłek. Nie epolecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Four-eMki

Restaurante Lino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ferragudo, Faro District

Byłeś(-aś) w Restaurante Lino? Podziel się wrażeniami!