“Najlepszy kurczak”
Casa do Prego — recenzja

Casa do Prego
Nr 15 wśród 489 Restauracje (Lagos)

Dobre miejsce żeby we dwójkę zjeść dobre grillowane jedzonko. Nasz wybór padł na kurczaka, i w sumie lepszego nie jadłem. Porcja spora, duży chłop spokojnie zaspokoi głód. Bardzo ładnie podane, sporo warzyw. Miła obsługa i ładny wystrój. Polecam

Dziękujemy, 705mateuszo

Zrecenzowano 2 maja 2019

Bardzo miła, młoda międzynarodowa obsługa. Przepyszny stek z tuńczyka! Nie lubię za bardzo tej ryby, ale ten dosłownie rozpływał się w ustach! Wspaniałe steki wołowe.
Polecamy!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kapsztad
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ardo dobre jedzenie jakościowo jak i forma podania. Ceny w bardzo dobrej jakości. Obsługa na wysokim poziomie, choć nie pod krawatem. Mocne polecenie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Damian H
Zrecenzowano 21 lipca 2018

Wspaniała obsługa. Przepyszne dania. Jeżeli ktoś będzie z Polski to pracuje tutaj Polka, która służy pomocą. Polecam na 100%.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, matti1171
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja, z przyjazna obsługa i bardzo smacznymi stekami. Szczególnie stek z tuńczyka pozostawia dobre wrażenie.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, micha_z471

Casa do Prego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lagos, Faro District

Lagos, Faro District

Byłeś(-aś) w Casa do Prego? Podziel się wrażeniami!