Lagos
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel stylowy ,położony w odleglości 15 minut od urokliwych restauracyjek.
Jedzenie bufetowe dobre lecz monotone ...
Ale Snak bar przy basenie zakakiwal smakołykami typu fast food :) pychota. !!! Co do najwiekszych minusow hotelu zalicze Strasznie zimny basen... woda miala chyba -300 stopni
Niestety hotel zostal nam polecony jako idealny DLA PAR hmm powiem tak ... Naszym zdaniem hotel ten nalezy kategoryzowac jako „TYLKO DLA RODZIN z DZiECMI „... bo wlasnie to oni sa adorowani przez animatorow za dnia jaki i wieczornych przedstawien dyskotek itp itd... Dorosli po prostu wychodza wieczorami na spacery bo w hotelu wieje dla nich straszna nudą...

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, landrynex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Diretor-Geral, Vila Gale LagosOdpowiedź udzielona 21 października 2018

Drodzy goście,

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Mamy nadzieję wkrótce ugościć Was ponownie!

Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel oddalony od centrum lagos około 40 minut.
Pokoje ładne i codziennie sprzątane.
Jedzenie monotonne, codziennie to samo na śniadanie, kolacje sa jedyna różnorodnością, od czasu do czasu pojawi sie jakaś nowość, ale i tak jest to powtarzalne. Trzy razy w tygodniu jakis wieczor tematyczny. Basen zimny, krótko otwarty (do 19stej), a w słynnym „spa” nie ma praktycznie nic. Sauna nie wiem czy nie działa, czy akurat sie popsuła, łaźnia turecka ok, jacuzzi temperatura nie przekracza 33 stopni, a w basenie można kapać sie tylko w czepku, ktorego nigdzie w hotelu nie można dostać (chcieliśmy kupić). Napoje płatne, ale to żadna nowość, pijesz = płacisz i to oczywiste. Najgorsze, ze przy wyjezdzie, płacąc nasz rachunek za drinki i piwa wzięte „na pokój”, ujrzeliśmy cenę większa o 60€. Byliśmy nieco zdziwieni, ale pomyśleliśmy, ze Pan z recepcji po prostu sie pomylił. Nic bardziej mylnego. Okazało sie, ze woda, która jest codziennie uzupełniana, to koszt rzędu 3€ za butelkę 0,5l. Dostawaliśmy ich dziennie 3. Szkoda, ze nikt nie powiedział nam tego podczas pierwszego dnia. Przeciez płyn do kąpieli i szampon tez były uzupełniane codziennie, a za niego jakos nie płaciliśmy :) Tłumaczono Nam, ze na drzwiach lodówki znajduje sie cena za wode, swoja droga przysięgam, ze jej nie widziałam! Zgaduje, ze była wielkości mrówki, jeśli w ogóle była. Ale kto normalny zaglądając do lodówki doszukuje sie ceny? Nie było tam żadnego alkoholu, wiec nie wzbudziło to w nas żadnych watpliwosci. Była sama woda. Nie mieliśmy pojęcia, myśleliśmy, ze jest to po prostu standard, „prezent”, bo przeciez skoro nic nie zamawiamy, to niby dlaczego mamy za to płacić. Żenada. Nasze tłumaczenia i próba nawiązania jakiegokolwiek porozumienia z recepcjonista, nic nie dały. Kiedy poprosiliśmy o rozmowę z menagerem usłyszeliśmy, ze jeszcze nie dojechał. musieliśmy zapłacić, choć według nas zostaliśmy perfidnie oszukani, jednak nasz autobus na lotnisko juz odjeżdżał. To wstyd w tak okrutny sposób wyłudzać pieniądze od swoich klientów. Jesteśmy zawiedzeni. Pierwszy raz spotkaliśmy sie z czymś takim. Jest nam bardzo przykro, ze zostaliśmy tak potraktowani i nie odnaleźliśmy zrozumienia wśród nikogo z personelu tego hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, syhne
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Diretor-Geral, Vila Gale LagosOdpowiedź udzielona 17 września 2018

Drodzy goście,

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy, żeby Wasz pobyt był jak najlepszy, ale to właśnie dzięki takim wiadomościom dowiadujemy się, co i jak musimy jeszcze poprawić. Staramy się, żeby nasi goście zawsze byli w pełni usatysfakcjonowani, jednak w tym wypadku widocznie nie wszystko poszło jak należy. Obiecujemy, że jeśli zaufacie nam ponownie, to dołożymy wszelkich starań, abyście nie byli zawiedzeni.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w bardzo dobrym miejscu. Blisko do szerokiej plaży, w spokojnej okolicy. Do centrum Lagos kawałek. Hotel czysty, przestronny, pokoje czyste, łóżka wygodne zdecydowana większość z widokiem na ocean. Śniadania monotonne ale jest wszystko co kto chce. Kolacje różnorodne ale owoców morza i ryb zdecydowanie za mało. Basen duży, czysty bez wyścigów po leżaki. Ręczniki plażowe wymieniane kiedy sobie życzysz. Na basenie na całe szczęście muzyka nie gra non stop. Spa niezłe, masaż rewelacyjny. Można tu wrócić

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, AgaFort
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Diretor-Geral, Vila Gale LagosOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2018

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

Naszym zdaniem hotel przeznaczony jest wyłącznie dla rodzin z dziećmi. Dzieci żądzą nawet w hotelowym spa, które zamiast strefy ciszy i relaksu bardziej przypomina park wodny dla dzieci, które nurkują w jacuzzi i skaczą do basenu a przy tym robią bardzo dużo hałasu.

Dodatkowo basen wewnętrzny wraz z sauną był dostępny dopiero od 9:00 i tylko do 20:00.

Do plaży dość daleko, przejście przez ulicę, parking i tory kolejowe. Plaża piaszczysta bardzo długa i szeroka idealna na spacery ale bardzo zimna woda w oceanie.
Mocno wieje, trochę jak na Fuerteventura. Wieczory bardzo wietrzne i dość chłodne.

Olbrzymim plusem jest rewelacyjne jedzenie i miła obsługa. Tak dobrego jedzenia w hotelowym bufecie jeszcze nie spotkaliśmy.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Iwona K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Diretor-Geral, Vila Gale LagosOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wybranie hotelu na wczasy dla chętnych, którzy zechcą spędzić czas w Algarve w okolicy Lagos. Hotel jest czysty, posiada bardzo miłą obsługę (szczególne podziękowania dla Carlosa C.), dobre jedzenie, całkiem spory basen.
Zlokalizowany jest całkiem dobrze, niedaleko od centrum miasta Lagos i kilkaset metrów od pięknej piaszczystej plaży.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, robertsZ7126RW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VilaGaleHotels, Diretor-Geral, Vila Gale LagosOdpowiedź udzielona 28 lipca 2018