“Pyszna delikatna ryba ! ”
Ol' Bastard's — recenzja

Ol' Bastard's
Nr 7 wśród 454 Restauracje (Lagos)
Zrecenzowano 21 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się któregoś wieczora, zachęceni opiniami i zdjęciami. Zamówiliśmy fish & chips w wersji brytyjskiej oraz zestaw taco. Wszystko było wyśmienite, ryba zaskakująco delikatna, a dobór składników do taco imponujący. Jedyne czego nie można powiedzieć o tym miejscu to to, że jest w kategorii „tanie restauracje”. Każda z tych rzeczy kosztuje Ok. 12-15€, czyli standardowa cena w jakiejkolwiek innej knajpie za obiad. Mimo to klimat niesamowity, jedzenie oraz piwo kraftowe pyszne. Warto wybrać się, by popróbować czegoś innego. Polecam !

Dziękujemy, Aleksandra S

Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mały klimatyczny lokal z świetna obsługą dania perfekcyjnie podane i oczywiście wyśmienite bez problemu i dziwnych spojrzeń dostałam bezglutenowa porcje No i bez papryki POLECAM

Dziękujemy, Anna2222222
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa, pyszne proste jedzenie, podane w wyjątkowy sposób! Koniecznie trzeba tu zajrzeć! Ryba & frytki w najlepszym wydaniu :)

Dziękujemy, Olga_L09
Zrecenzowano 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała, rodzinna atmosfera. Doskonała obsługa i pyszne jedzenie z lokalnych produktów.
Szczególne pozdrowienia dla Michała i Ali od dużej rodziny z Polski. Do zobaczenia w Warszawie:)

1  Dziękujemy, Bla B
Zrecenzowano 8 lipca 2017

Smaczna ryba w kilku opcjach. Menu krótkie i zwięzłe - widać w czym się specjalizują i są w tym na serio dobrzy! Ryba chrupiąca, dodatki smaczne, ciekawie przyprawione frytki :) Bardzo smaczne house wines, polecam do posiłku.
Taki lepszej klasy fast food z klimatem :)

Dziękujemy, KarolkaKarolka

Ol' Bastard's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lagos, Faro District

Byłeś(-aś) w Ol' Bastard's? Podziel się wrażeniami!