“Super obsługa!”
Chalavar — recenzja

Chalavar
Nr 35 wśród 453 Restauracje (Faro)
Kuchnie: Portugalska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność spędzić w tej knajpie uroczy wieczór. Bardzo dobre jedzenie, zamówiliśmy mix mięs i mix owoców morza plus sardynki i wszystko było pyszne. Szczególnie z mixu owoców morza warte uwagi są - jak my to nazwaliśmy;patyczki (przepraszam ale nie wiem co to było) :) na duży plus obsługa! Kelner przemiły i bardzo otwarty na Polaków :) na koniec zostaliśmy pożegnani wymiana uprzejmości poprzez uścisk dłoni i dobre słowo! Ceny niewysokie - wino 4€, mix mięs 6€, mix owoców morza 9€

Dziękujemy, kasandraslu

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wow! Swietne I mega klimatyczne Miejsce! Obsluga rewelacja! Wesolo i sympatycznie, a do Tego tak operatywni, ze az milo sie na nich patrzy :) kucharz robi cuda na grillu (lacznie z zaglowaniem roznymi przyrzadami kuchennymi) ;) Jedzenie przepyszne !! Dzieki nim, polubilam sardynki (pierwszy raz jedlismy grillowane sardynki w Lizbonie i stwierdzilam, ze ich nie lubie) Olbrzymie porcje I mega tanio ! :o az zostawilismy dosc duzy napiwek, bo bylismy przygotowani na wiekszy rachunek, a Ci ludzie zasluguja na wyroznienie :) z czystym sercem polecamy kazdemu! Must have in Faro :)

Dziękujemy, KarolinaM1926
Zrecenzowano 19 lutego 2019

Byliśmy bardzo ciepło przyjęci z naszym roczniakiem. Świetna obsługa, duża pomoc przy wyborze ryb i mięs. Dania podano bardzo szybko i równie szybko zniknęły z talerzy.
Zamówiliśmy rybę, mięso, sałatkę, ziemniaki, pieczywo i napoje. Najedliśmy się do syta a cena nas zaskoczyła, było to nieco ponad 20 euro.
Restauracja idealna dla wszystkich którzy chcą poznać lokalną kuchnię.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, magdano
Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia! Zjedliśmy świeżutkie ryby (mix) i zestaw owoców morza oraz 1/2l czerwonego wina za 22 eur. Owoce morza podane w świetnym sosie na białym winie, czosnku i kolendrze z chrupiącym chlebem. Ryby grillowane z solą morską (makrela i sardele) - coś pysznego. Dawno tak smacznie nie jadłam. Polecam i namawiam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, evaaH8159OC
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Proste posiłki ze świeżych ryb oraz mięs, które wybiera się z lodówki w asyście kelnera. Tanio i bardzo smacznie. Polecona przez recepcjonistkę z hotelu, dużo kientow też potwierdziło dobry wybór.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Jola66

Chalavar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Faro, Faro District
Faro, Faro District

Byłeś(-aś) w Chalavar? Podziel się wrażeniami!