“Deliscous”

My’oMeu
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 50 wśród 453 Restauracje (Faro)

Najlepsze pierogi w miescie,ładnie urządzony local I miła obsługa.kuchnia grzechu warta od przystawek po dania glówne I dessery.

Dziękujemy, 424mariuszf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tomekszczepanski, Owner, My’oMeuOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Witam,
Dziekuję bardzo za tak miłe słowa.
Będzie nam bardzo miło gościć Cię ponownie w My'oMeu.
Pozdrawiam serdecznie.

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Wszystko pyszne i własnoręcznie robione przez właściciela - makarony, ciastka i najpyszniejsze pierogi z wiśniami, jakie jedliśmy, polecamy!!! Do tego super sympatyczny właściciel

Dziękujemy, Marta L

Dziekuję bardzo za tak miłe słowa.
Zaprzaszam ponownie

Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca, wspaniała atmosfera, jedzenie przepyszne, bardzo sympatyczny właściciel. Super miejsce na deser, kawę czy pyszną kolację. Co bym nie jadła zawsze pysznie i pięknie podane. Polecam!

1  Dziękujemy, olakwiek
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadlismy odwiedzic rodzine w Faro.
Poszlismy na wspolna kolacje do My'oMeu
Pyszne krewerki na przystawke a po nich miks bardzo smacznych pierogow. Wszystko ugotowane perfekcyjnie.
Pelni szczescia dopelnila palowa.
Polecam wszykim ta restauracje.

1  Dziękujemy, Janin M

Witam,

Dziękuje za tak miłe słowa.
Zapraszam ponownie.

Pozdrawiam

Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z wizytą jak się okazał do nowo otwartej restauracji.
Bardzo przyjemny wystrój i przemiła obsługa!
Zamówiliśmy papardele z owocami morza, które były porostu wspaniałe. Pełne szczęścia dopełnił cudowne desery wypiekami przez właściciela.
Niebo w gębie i napewno będziemy odwiedzać zankaedzym razem jak będziemy w pobliżu

1  Dziękujemy, martamB3265DP
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tomekszczepanski, Owner, My’oMeuOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2019

Thank you for review.

Was a pleasure to have you at My’oMeu.

See you soon.
Best regards Tomek

My’oMeu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Faro, Faro District

Byłeś(-aś) w My’oMeu? Podziel się wrażeniami!