Zrecenzowano: 28 lipca 2016

Wybierając ten hotel na tygodniowy pobyt szukaliśmy w miarę eleganckiego hotelu, zapewniającego odpoczynek bez szaleństw i ekstrawagancji, z dobrym wyposażeniem (basen, plaża, eleganckie pokoje itp.). Okazało się na miejscu, że to był dobry wybór. Pokój na I pietrze z widokiem na zatokę dawał szansę rozkoszowania się widokami zarówno zachodów jak i wschodów słońca. Niemalże oswojone ptaki spacerowały po balustradach, klimatyzacja OK, choć mogłaby być cichsza. Czysto, łóżka wygodne, łazienka też. Szybkie wi-fi. Śniadania i kolacje urozmaicone, chociaż po kilku dniach rzeczy zaczynały się częściej powtarzać. Można tu wypocząć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z balkonem gwarantują lepsze widoki.
Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamantino S, General Manager, Tivoli Carvoeiro Algarve ResortOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2016

Dear Zbyszek_z_rodzinka,

Thank you so much for your kind review and very good rating on TripAdvisor. We are delighted you enjoyed your stay at the Tivoli Carvoeiro and were particularly happy with our facilities, view and service.

We all look forward to welcome you back to the Tivoli Carvoeiro again in the near future.

Best regards,

Zrecenzowano: 25 lipca 2016

Boże ten hotel to porażka. Nie mówię tu o budynku ale o czasie spędzonym. NUDY. Naprawdę nie ma w nim co robić. Brak animacji. Basen 4 metry z osobami uczącymi się nurkować pod powierzchnią. Plaża gdzieś w dole z obsuwającym się klifem ( samo zejście jest hardcorowe). Jedzenie dobre aczkolwiek monotonne. Brak all inclusive.

Termin pobytu: październik 2015
2  Dziękujemy, BlueStravvberry

Dear BlueStravvberry,

Thank you for being able to welcome you back in Tivoli Carvoeiro and taking the time to share your experience in TripAdvisor. I was very happy to read you enjoyed your stay and the service you received despite being a very calm and quiet hotel. We'll do our best to improve our service.

Looking forward to welcome you back.

Best regards,

Zrecenzowano: 25 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu oceniam dość dobrze. Niewątpliwy plus to położenie gwarantujące spektakularne widoki. Również obsługa zasługuje na uznanie. Jeśli chodzi o czystość nie mam nic do zarzucenia. Basen zewnętrzny spory choć woda mogła by być cieplejsza, ilość leżaków wystarczająca.Fajnie że można korzystać z basenu krytego, saun i łaźni. Śniadania codziennie takie same, jak dla mnie za mało warzyw, obiadokolacje ok, ale bez szału. Drinki płatne w opcji HB całkiem niezłe ale tylko w barze z tarasem. Na basenie kiepskie. Brak animacji, w hotelu głównie starsi ludzie. Bardzo spokojnie. Internet można załatwić za darmo. w recepcji powiedzą co zrobić. Uwaga na pokoje bez balkonu. My taki dostaliśmy i prosilismy o wymianę ale nam odmówiono mimo że osobom z naszej wycieczki dali taką możliwość bezpłatnie. Może byliśmy za mało upierdliwi. Zezłościło nas to i popsuło ogólne wrażenie. Przy wymeldowaniu doliczono nam też kilka euro górką, niestety zorientowalismy się za późno.

Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, krowca
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamantino S, General Manager, Tivoli Carvoeiro Algarve ResortOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2016

Dear krowca,
Thank you for your preference for Tivoli Carvoeiro and taking the time to share your comments on TripAdvisor.
I apologise if some aspects of your stay did not meet your expectations. I have shared your comments with the staff and assure you that we will take the necessary steps to overcome the shortcomings you mentioned.
We look forward to being able to welcome you back on your next stay in Carvoeiro.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2015

Przyjemny i cichy hotel, choć duży. Pięknie położony, dobrze karmiący, z życzliwą obsługą. Przyczepić się można np. do pękniętych kafelków... w łazience...., albo telewizora w starym stylu . Ja osobiście nie przepadam za portugalską telewizją i telewizją w czasie urlopu w ogóle. Basen niezbyt duży, ale mało obłożony. Hotel gwarantuje ogromna liczbą leżaków, których nie trzeba zajmować w stylu parawaningu... Polecam z czystym sumieniem. Wojtek

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Wojciech W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamantino S, General Manager, Tivoli Carvoeiro Algarve ResortOdpowiedź udzielona 24 listopada 2015

Dear Wojciech W,
Thank you for choosing the Tivoli Carvoeiro for your stay and the excellent rating on TripAdvisor.
We apologise not to be able to respond in your own language.
We are delighted that you enjoyed so much your holiday. Thanks again for your encouraging comments and we all look forward to welcoming you back again soon.
Diamantino Silvestre
General Manager

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2015

Pięknie położony hotel z sympatyczną obsługą, szybko rozpoznającą nasze upodobania.Pokoje obszerne,dobrze wyposażone, chociaż klimatyzacja za głośna, regulacja świadczy o jej latach. W pokojach lekko wyczuwalny zapach stęchlizny.Widoki z balkonu piękne na malowniczy klif i morze. Mankamentem są lunch boxy podróżne- bułki,dżem, miód, masło, sok i mleko w małych kartonikach. Wygodniej do podróży byłoby przygotować kanapki . Hotel ma tylko opcję HB, to też nie jest wygodne.Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia 2 tygodnie. Pogoda wspaniała.

Wskazówka dotycząca pokoi: W recepcji można załatwić formę bezpłatnego korzystania z sieci WiFi.
Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Ewa O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamantino S, General Manager, Tivoli Carvoeiro Algarve ResortOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2015

Dear Ewa O,
I apologise not to be able to reply on your own language.
Diamantino Silvestre
General Manager