“mała ściema”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
PortoBay Falesia
Miejsce nr 6 wśród 154 hoteli w Albufeirze
Zrecenzowano 30 sierpnia 2015

Na przywitanie małe rozczarowanie. Po przyjeździe do hotelu, podczas zameldowania okazało się, że zamiast apartamentu, który zarezerwowaliśmy dostaniemy normalny pokój. Zostaliśmy postawieni przed faktem i bez żadnego wyjścia. Pokonaliśmy kawał drogi a samolot powrotny mieliśmy za tydzień. To nie jest w porządku, bo nie braliśmy pod uwagę tych pokoi w momencie przeglądania oferty tego hotelu. Gdyby nie było apartamentów z pewnością poszukalibyśmy coś innego. Niestety hotel zadecydował za nas co nam musi się podobać. Fakt, dostaliśmy w gratisie 2 obiady, internet i sejf za darmo ale to nie mialo dla nas tak dużego znaczenia bo byliśmy na te opcje przygotowani finansowo zamawiając pokój o wyższym standardzie. To jest WIELKI MINUS .
Plusy: czysto, cicho, przyjemnie. Smaczne jedzenie. Dwie piękne plaże blisko hotelu. Jedna duża, gwarna, z leżakami i restauracją, druga kameralna, malutka, do której można dojść plaża po odpływie. Podczas przypływu zamknięta od strony wody ale z dojściem po schodach.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, M K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FernandoReisFilipe, General Manager, PortoBay FalesiaOdpowiedź udzielona 4 września 2015

Dear Guest,
Thank you very much for your review. Glad you enjoyed your stay at the PortoBay Falésia. Please accept our excuses for the inconvenience caused.
Looking forward to welcome you back at the PortoBay Falésia.
Best regards.
Fernando Reis Filipe

Zrecenzowano 13 sierpnia 2015

Hotel połozony w pięknej lokalizacji, na plaze trzeba zejsc, ale jest to przyjemnosc. Piekna plaza. W hotelu spokojnie, cisza, nie ma animacji ani glosnych imprez. Pokoje przyjmne, czyste. Basen jest spokojny, czysty. Obsluga bardzo mila. Sniadania dobre. Jakosc do ceny troche za slaba, ale rozumiem, ze placi sie za lokalizacje. Urocze miasteczko.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoj z widokiem na ocean warty chyba doplaty, my mielismy na parking.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Paulina T
Zrecenzowano 2 stycznia 2014

Razem z mezem i nasza coreczka spedzilismy w hotelu 4 noce i jestesmy zadowoleni. Hotel, pokoje i przesliczne widoki dokladnie takie jak na zdjeciach. Bardzo mila obsluga, gdy poprosilam o dodatkowe lozeczko dla coreczki bez problemow je dostawiono. Pyszne sniadania, duzy wybor i wszystko swiezutkie. Rodzinie z malym dzieckiem nie polecam zejscia na plaze, ktora jest dosc daleko od hotelu a powrot jest pod gore i trzeba wchodzic po schodach. Ogolnie wszysko na wysokim poziomie, z czystym sumieniem moge polecic ten hotel, jedyny maly minus to platny internet 6 € za dobe, ktory mimo oplaty nie dziala zbyt dobrze.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoj 244, sliczny widok na wzgorze i na ocean
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: grudniu 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, anna n
Zrecenzowano 4 września 2013

Hotel kameralny, pięknie położony z widokiem na ocean, za zaletę uważam brak animacji dzięki czemu jest bardzo cicho i spokojnie, można naprawdę wypocząć, leżąc na leżakach na trawce (co rzadko jest możliwe w innych hotelach) słychać śpiew ptaków. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Mały minus za jedzenie, bywały mało urozmaicone kolacje, ale ogólnie hotel godny polecenia.

• Data pobytu: sierpniu 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 16 czerwca 2013

Hotel położony w pięknym miejscu, widok z klifów na ocean zapierający dech w piersi, kojący, idealny na nieśpieszny wypoczynek, otoczenie hotelu piękne, czyściutko, bez małych dzieci co sprzyjało spokojnemu wypoczynkami (dla mnie duży plus), śniadania przepyszne, dużo owoców, sok z pomarańczy świeżo wyciskany; obsługa bardzo miła i pomocna, pokoje wystarczającej wielkości i czyste, czajnik , kawa, herbata, barek pełny, można liczyć na zarezerwowanie wycieczek np. do Lizbony czy Sewilii; hotel godny polecenia, dla mnie rewelacja, do centrum z knajpami krótki spacerek, miejscowość urocza i czysta.

• Data pobytu: czerwcu 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Joanna K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Albufeira — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1,7 km
Nr 1 z 154 w lokalizacji Albufeira
Liczba recenzji: 257
w odległości 1,3 km
Pine Cliffs Residence, a Luxury Collection Resort
Pine Cliffs Residence, a Luxury ...
Nr 34 z 154 w lokalizacji Albufeira
Conrad Algarve
Nr 1 z 14 w lokalizacji Almancil
Liczba recenzji: 1 722
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w PortoBay Falesia? Podziel się wrażeniami!

PortoBay Falesia — dodatkowe informacje

Adres: Quinta do Milharo, Albufeira 08200, Portugalia
Lokalizacja: Portugalia > Algarve > Faro District > Albufeira
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr2 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Albufeira
Nr3 wśród hoteli spa w miejscowości Albufeira
Nr5 wśród hoteli na plaży w miejscowości Albufeira
Nr5 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Albufeira
Nr5 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Albufeira
Zakres cen: 263 zł–996 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — PortoBay Falesia 4*
Liczba pokoi: 310
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: PortoBay Falesia. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Porto Bay Falesia Albufeira

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?