Zrecenzowano: 22 września 2017

Hotel godny polecenia , adekwatna jakość do ceny .Wyżywienie i all inclusive na przyzwoitym poziomie ,dwa baseny - spokojniejszy i z muzyką oba z barami.Bardzo duże i przestronne apartamenty z balkonami w pełni wyposażone.Ok 1,5 km od hotelu znajduje się przepiękna długa,szeroka i klifowa plaża,
Po drodze na plażę godne polecenia biuro turystyczne i małe centrum gastronomiczno - handlowe.

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Dariusz T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: subdirec2r, Gerente de relações com clientes, Alpinus HotelOdpowiedź udzielona 23 września 2017

Dear Dariusz,
Thank you for your preference and for your kind comments. The new Alpinus Hotel Management is doing everything to continue improving our services and facilities.

Zrecenzowano: 30 lipca 2017

Ogromny dwu sypialniowy apartament z dwoma łazienkami, w pełni wyposażona kuchnia, salon, balkon i ogromny taras. śniadania OK, obiadów i kolacji nie mieliśmy wykupionych ale przeglądając codzienne menu było dużo dań z owocami morza. Ogólnie hotel czysty i zadbany , do plaży spacerkiem dobre 20 min. Wynajęcie: 2xleżak, parasol + wiatrochron na plaży to koszt 18 euro za cały dzień, 13 euro za pół dnia, do 14 lub od 14. Można jechać darmowym hotelowym busikiem ale wygodniej się przejść bo busika trzeba rezerwować dzień wcześniej. Są dwa baseny, z dwóch stron hotelu, po obu stronach są brodziki dla małych dzieci.
Minusy:
- leżaki basenowe są blokowane codziennie od rana do wieczora ręcznikami przez typy które ręczniki rzuca z samego rana o 9, przyjdą na godzinę o 12 po czym znów pójdą a leżaki dalej blokują do wieczora. Obsługa hotelowa nic z tym nie robi, lepiej iść na plażę.
- Drinki w hotelowych barach za które się płaci powinny być podawane w szklanych kieliszkach, szklankach. Tymczasem podają wszystko w plastykowych kubeczkach jak drinki all-inclusive.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Aleksander_Wielki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: subdirec2r, Gerente de relações com clientes, Alpinus HotelOdpowiedź udzielona 31 lipca 2017

Dear Aleksander Wielki,

Zrecenzowano: 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel Alpinus położony jest w niewielkiej miejscowosci Acoteias na poludniu Portugalii w regionie Algarve. około 20 minut spacerem od plaży- Praia da Falesia. Jak mówią najpiękniejsza plaża na świecie, dość szeroka, dość długa , z klifami i pomarańczowym piaskiem. Można nia dojść do Mariny w Vilamoura. Hotel oferuje wygodne i bardzo dobrze wyposażone apartamenty tj living room z tarasem, sypialnia, aneks kuchenny, lazienka. Apartamenty bardzo czyste, codziennie sprzątane. Hotel bardzo czysty ,pachnący świeżością. Napewno warto spróbować porto tawny :-) słodkie i mocne, wyżywienie urozmaicone, zawsze można coś wybrać. Pod hotelem jest przystanek autobusowy, z ktorego można dojechać do miasta Albufeira, gdzie warto wybrać się na spacer po starówce, hotel posiada również własny transport. Hotel prowadzi animacje dla dzieci, dla dorosłych nie ma oferty. Hotel raczej jako baza wypadowa do zwiedzania, ze względu na pokoje niewątpliwie luksusowa.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Małgorzata A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: subdirec2r, Guest Relations Manager, Alpinus HotelOdpowiedź udzielona 24 czerwca 2017

Dear Malgorzata,

Zrecenzowano: 6 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny, czysty, spokojny. Pokoje a raczej apartamenty duże z dobrze wyposażoną kuchnią do gotowania. Obsługa miła, pomocna, dogadać się można po angielsku. Wokół pachnące sosenki, o zmroku grają swierszcze. Na śniadanie ENGLISH BREKFAST, codziennie to samo, monotonne, po 6 dniach mieliśmy dość nie podano nawet oliwek lub innych lokalnych produktów, były na kolacje. Świeże pomarańcze i melon lub ananas codziennie. Kolacje jedliśmy raz ale nie zachwyciła nas, wiec jedliśmy w okolicy. Mieliśmy opcje B&B. Polecam RESTAURANTE LAGOSTEIRA i snak bar w pobliżu sklepu, smacznie i cena dobra Menu Turista full 10,50€.
Plaże Praya da Falesia przepiękna ciągnie się kilka kilometrów. Klify z sosenkami bardzo urokliwe. Hotel oddalony od Albufeira o jakieś 7 km, bus za darmo, chyba lepiej ze byliśmy poza miejskim zgiełkiem i bazarami na każdym kroku. Jedyny minus to jedzenie, który nie specjalnie zachwyciło.

Termin pobytu: październik 2016
1  Dziękujemy, Monika K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodrigo M, General Manager, Alpinus HotelOdpowiedź udzielona 9 lipca 2018

Drogi Gościu,
Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby zostawić nam taką miłą recenzję.
Proszę polecić nas swoim znajomym i rodzinie.
Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa. Rodrigo

Zrecenzowano: 6 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu na początku października. Wtedy w Polsce było +7' a tam 29'. W tak wielkim apartamencie hotelu 4* jeszcze nie byłem. Hotel trochę na uboczu ale można się przespacerować albo zarezerwować bus hotelowy. O tej porze roku nie ma z tym żadnych problemów. Jedzenie dobre, hotel bardzo czysty. Skorzystałem z oferty last minute i za te pieniądze to był strzał w 10. O tej porze roku woda w oceanie jest dużo cieplejsza niż w basenach. Szkoda że w żadnym z basenów nie ma podgrzewanej wody. O reszcie napisali poprzednicy.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Tadeusz G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Rodrigo M, General Manager, Alpinus HotelOdpowiedź udzielona 6 lipca 2018

Drogi Gościu,
Drogi Gościu, z przyjemnością słyszymy, że miałeś niesamowite doświadczenie w Alpinus Hotel.
Z pozdrowieniami, Rodrigo